נטלי דשי הצרפתיה, שמדורגת במקום ה- 77 בעולם, תהיה יריבתה של שחר פאר בסיבוב השני של טורניר קי ביסקיין במיאמי לאחר שהערב (רביעי) היא הביסה את איקו נקמורה מיפן, שעלתה מהמוקדמות, 0:6 ו-0:6.

זה יהיה המפגש השני של פאר עם דשי, שדורגה בעבר במקום ה- 11 בעולם וניצחה לפני שנה וחצי את הישראלית 1:6 ו-4:6 במשחק שנערך בטורניר הדשא באיסטברן.

היום יכנס לפעולה המחבט הבכיר של ישראל, דודי סלע, שרשם בתחילת השבוע את דירוג השיא שלו (60) ויפגוש בסיבוב הראשון של טורניר הגברים את הקוראני, האנג טייק לי, שמדורג 48 בעולם. המנצח ישחק מול טומי רוברדו המדורג 14 בעולם.

במשחקי הסיבוב הראשון שנפתחו ללא 32 המדורגים הבכירים בין הגברים והנשים, ניצחה הדנית בת ה- 17, קרולין ווזניאקי את הבולגריה סבטלנה פירונקובה 4:6 ו- 5:7. אלנה וסנינה, שכבשה הרבה לבבות בביקורה בארץ עם נבחרת הפדרציה של רוסיה, ניצחה את בת ארצה הוותיקה, אלנה ליחובצבה 4:6 ו- 4:6

הפולניה מרתה דומצקובסקה ניצחה את האמריקנית הוותיקה, ג'יל קרייבס, 4:6, 6:0 ו-6:7 כשבין הגברים קילקל סבסטיאן גרוז'אן את חגיגות הפרידה של גוסטבו קוורטן מהטורניר וניצח אותו 1:6 ו-5:7. קוורטן, שכבר הודיע על פרישה רשמית מטניס, ישחק בפעם האחרונה ברולאן גארוס שם זכה שלוש פעמים.

_OBJ

חאבייר מאליס הבלגי, שדורג לשעבר במקום ה- 19 בעולם וכיום נמצא מחוץ לטופ- 300, הביס את אוסקר הרננדס מספרד 1:6 ו- 1:6 ויפגוש את דוד נלבנדיאן הארגנטיני בסיבוב הבא.

גם דימטרי טורסונוב מרוסיה, סאם קווארי מארה"ב, אנדראס ספי מאיטליה וחואן מרטין דל פוטרו מארגנטינה, ניצחו בסיבוב הראשון.

יוון: אסטרוגו ניצחה, שלמה הובסה על ידי בת 15
חן אסטרוגו בת ה- 18 תהפוך בשבוע הבא לחברה בדירוג העולמי לנשים לאחר שהיום היא ניצחה בפעם השלישית ברציפות בטורניר על סך פרסים של 10,000 דולר ביוון והפעם בסיבוב הראשון מול אליסטה קוסטובה מבולגריה, שמדורגת 729 בעולם ונכנעה 6:3 ו- 6:4.

אסטרוגו תפגוש בשמינית הגמר את מיקה אורבנצ'יץ' מסלובניה, שמדורגת 618 בעולם ו- 8 בטורניר. אסטרוגו העפילה מוקדם יותר העונה לסיבוב השני של אליפות אוסטרליה לנוער ולרבע הגמר בטורניר ה-ITF ברמת השרון לפני שבועיים,

לעומתה, קרן שלמה, ששיחקה אף היא בסיבוב הראשון, הובסה 6:0 ו- 6:1 על ידי ילדה בת 15 מיוון, שקיבלה כרטיס חופשי לטורניר.