בת אל גטרר רשמה הישג ענק השבוע כאשר זכתה במדליית זהב באליפות אירופה בטאקוונדו. היום (ראשון) היא ערכה מסיבת עיתונאים מיוחדת.  

האירוע נפתח עם וידאו ממעמד ההכתרה ביום חמישי כאשר רואים את גטרר על הפודיום מקבלת את המדליה היקרה, עטופה בדגל ישראל לרקע צלילי ההמנון.

צבי ורשביאק, יו"ר הועד האולימפי, פתח את הדברים ואמר: ”בת אל היא קבלנית תארים, החוכמה היא להמשיך בקצב הזה ולשמור על הזהב, מוטי לוגסי צריך להצטרף אליה, כן ירבו"

"חשוב לציין גם את דוד בן-אלישע שזכה במדלית הזהב גם כן ביום חמישי באליפות אירופה בפארא-טאקוונדו".

המאמן הלאומי, עדי דוידוב, המשיך ואמר: ”התמודדנו מול הנבחרות הטובות ביותר, שיש להן את התנאים הטובים ביותר וניצחנו את הספורטאים הטובים ביותר, תוך הפגנת רמה גבוהה מאוד, רק צריך להמשיך ככה"

לאחר שני הדוברים הגיעה תורה של גטרר שהתייחסה לאולימפידת 2012: ”המטרה תמיד היתה לונדון, ידענו שבדרך יש גם אליפות אירופה שזה מאוד חשוב, אבל אין ספק שהמטרה היא מדליה אולימפית".

גטרר ולוגסי באירוע החגיגי  (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
גטרר ולוגסי באירוע החגיגי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מנכ"ל היחידה לספורט הישגי, גילי לוסטיג הוסיף ואמר: "בת אל היא בצמרת העולמית. ללונדון 2012 יגיעו 16 בנות מכל העולם, בת אל נמצאת שם כרגע ללא ספק".

מנכ"ל התאחדות הטאקוונדו, מישל מדר, הציג נתונים הקשורים לאליפות אירופה שהסתיימה וכמו כן, התייחס למה הספורטאים חייבים לעבור לקראת 2012: "42 מדינות השתתפו באליפות, 350 ספורטאים, ישראל סיימה במקום השמיני, ובת אל סיימה במקום הראשון מתוך 23 בנות. במהלך 2011, יצטרכו הספורטאים לסיים בין המקומות 1-3 גם באליפות אירופה וגם באליפות העולם כדי להיכנס לאולימפידה".

בסיום האירוע קיבלו הספורטאים צ'קים מכובדים מהוועד האולימפי על הישגם, גטרר קיבלה 75,000 ש"ח ומאמנה האישי, יחיעם שרעבי, קיבל מחצית הסכום. מוטי לוגסי,שזכה בארד,  קיבל 37,500 ש"ח ומאמנו האישי, מרק ברגינסקי, קיבל מחצית הסכום.