נבחרת הכדורסל בסינגפור (צילום: מערכת ONE)
הנבחרת מול קרואטיה הבוקר בסינגפור | צילום: מערכת ONE

נבחרת הכדורסל של ישראל במשחקים האולימפיים לנוער, הפסידה הבוקר (שבת) ברבע הגמר הטורניר לקרואטיה 24:21. ההתמודדויות בענף הכדורסל במשחקים נערכות בשיטת שלוש על שלוש ובמחצית הובילו הקרואטים 11:15.

חניכיו של ערן איתן לא הצליחו לחזור למשחק במהלך המחצית השניה וייאלצו להתמודד מחר (ראשון) במשחק על מקומות 5-8 נגד ארגנטינה.

איגור מאיור, שחקן הנבחרת, אמר בסיום: "היה משחק קשה, יכולנו לנצח אותם, אבל עשינו כמה טעויות שעלו לנו במשחק".

בניגוד למישור הקבוצתי, דווקא במישור האישי, זכתה ישראל לכבוד רב דווקא בתחרות האישית באולם הכדורסל. הכדורסלן, תום מעיין, זכה במקום הראשון בתחרות ה-"סקיל צ'אלנג'" שמשלבת מספר תחנות שונות מתחום הכדורסל בהן כל מתמודד צריך להראות את כישוריו. מעיין, הצליח להקדים בתוצאותיו לא פחות מ-20 מתמודדים שונים מכל העולם, וקביל תמורת הישגיו שעון סווטש יוקרתי.

קרויטר חולם על מדליה בגמר הקפיצה לגובה


המשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים לנוער תמשיך לחלום על זכיה  במדליה החמישית שלה בתחרויות, כשהקופץ לגובה דימיטרי קרויטר ישתתף בגמר הקפיצה לגובה.

קרויטר. מקווה להשיג מדליה חמישית למשלחת הישראלית   (צילום: מערכת ONE)
קרויטר. מקווה להשיג מדליה חמישית למשלחת הישראלית | צילום: מערכת ONE

קרויטר ינסה לצרף מדליה נוספת לצמד המדליות מזהב והשתיים מכסף שכבר נכנסו עמוק אל תוך המזוודות של המשלחת הישראלית. הקופץ לגובה, עלה לגמר למרות שלא עבר את שלב המינימום של המוקדמות, אך במשלחת מאמינים כי אם יביא את היכולת הרגילה שלו וישיג את התוצאות אליהן הוא מסוגל להגיע, לשלב הגמר, אנו צפויים לקבל עוד מדליה.

השייטים נעמי כהן ומעיין רפיח לא התחרו היום בגלל תנאי מזג האוויר והשיוט נדחה ליום שני. מחר תתחרה הג'ודוקא רותם שור וביום שני יעלה לזירה אלוף אירפה לקדטים, יעקב ממיסטבלוב.