ברט פארב. משחק מדהים לקוורטר-בק הוותיק (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
ברט פארב. משחק מדהים לקוורטר-בק הוותיק (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ברט פארב אומנם כבר לא ילד, אך אתמול הוא העניק משמעות חדשה לביטוי "זה לא הגיל, זה התרגיל". הקוורטר-בק של מינסוטה, שיחגוג בעוד ארבעה ימים את יום הולדתו ה-40, רשם הלילה (בין שני לשלישי) תצוגת שיא בניצחון על קבוצתו לשעבר, הגרין ביי פקרס.

פארב היה בלתי ניתן לעצירה והשלים 24 מתוך 31 מסירות מבלי לאבד כדור אחד. בסה"כ זרק פארב ל-271 יארד, כאשר 3 מן המסירות הובילו לטאצ'דאונים לזכות הוייקינגס. בנוסף, נכנס פארב לספרי ההיסטוריה, כשהפך לשחקן הראשון בהיסטוריה שמנצח את כל 32 הקבוצות ב-NFL.

הרבע הראשון הסתיים בשיוויון 7:7, כשפארב מוסר לטאצ'דאון הראשון במשחק ולונגוול משלים 7 נקודות עם בעיטה מוצלחת. רק דקה חלפה והפקרס השוו את התוצאה עם טאצ'דאון מדהים של ג'רמייקל פינלי ממסירה של 62 יארד של ארון רודג'רס.

הנקודות הבאות במשחק נרשמו ברבע השני עם מסירה מוצלחת נוספת של פארב שהעלתה את מינסוטה ל-7:14. כמו ברבע הראשון, גם הפעם לא חיכו בגרין ביי זמן והשוו את התוצאה תוך פחות מ-2 דקות. 30 שניות לסיום הרבע השיגה מינסוטה את הטאצ'דאון היחיד שלא נבע ממסירה של פארב ובמחצית 14:21 לוייקינגס.

ברט פארב (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
ברט פארב (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

הרבע השלישי נפתח בטאצ'דאון מהיר של מינסוטה עם מסירת 31 יארד של פארב לברנארד בריאן, שלמעשה סגרה את הסיפור. עד לסופו של המשחק הצליחו הפקרס רק לצמק את התוצאה ובסיום, כאמור, 23:30 למינסוטה.

"מאוד רציתי להשיג את הניצחון הזה בשביל ברט" אמר חברו של פארב לקבוצה, אדריאן פטרסון. "הוא לא עשה עניין מהמשחק במהלך כל השבוע, אבל ידעתי כמה הוא חשוב לו. ראיתי את זה בעיניים שלו".