מלון 'מרינה' בת"א אירח היום (חמישי) את מסיבת העיתונאים לקראת גביע אירופה בקרב רב שיחל ביום שבת הקרוב באצטדיון האתלטיקה הלאומי בהדר יוסף.

תחרות גביע אירופה הועברה לארץ לפני כחודש וחצי לאחר שפורטוגל, שהיתה אמורה לארח את התחרות, ביקשה לוותר על האירוח עקב הצפה באצטדיון המקומי. הכניסה לתחרויות חופשית.

ז'ק כהן מזכ"ל איגוד האתלטיקה סיפר את התגלגלות העניינים: "בתחילת חודש מאי פנו אלינו מההתאחדות האירופית כדי שנקיים את הקרב רב בת"א. אלכס אברבוך מאוד תמך במהלך ותוך חודש הצלחנו להרים תחרות ברמה גבוהה".

לוקה ורשינה יו"ר הועדה הטכנית הוסיף: "אני מודה למארגני התחרות. לאחר האסון בפורטוגל פנינו אליכם והזמנתם אותנו לכאן. המזג אוויר מצויין. המתקנים ברמה גבוהה, אנחנו מאוד מרוצים ומקווים להישגים מהספורטאים".

ראש המשלחת הישראלית אלכס אברבוך התרגש מכך שהתאחרות בארץ: "תודה לארגוני האתלטיקה, לספורטאים ולמאמנים שאיפשרו את זה. אני מאוד מתרגש שזה התקיים בארץ. החלום שלי זה להצליח עם הנבחרת הזו".

אלכס אברבוך. הנבחרת בהדרכתו מצליחה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלכס אברבוך במסיבת העיתונאים (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

שלמה בן-גל יו"ר איגוד האתלטיקה התייחס למצב הכלכלי של הנבחרת: "אנחנו עושים את כל המאמצים להגדיל את התקציב. בקפריסין התקציב לאתלטיקה הוא 15 מליון דולר, כאשר אצלנו שלושה וחצי מליון שקל בלבד. עם תנאים כאלה אי אפשר להגיע להישגים".

נבחרת ישראל בקרב רב (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
נבחרת ישראל בקרב רב (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE