גיל יעקב, הפועל ראשל"צ (צילום: תומר גבאי, מערכת ONE)
גיל יעקב | צילום: תומר גבאי, מערכת ONE

אחרי פגרת הנבחרת חזרה הערב ליגת הכדוריד לסדרה. בסיום המחזור ה-6 נותרו שתי הראשל"ציות ואס"א ת"א עם מאזן מושלם, מכבי ת"א המשיכה לנצח ואילו בני הרצליה וקרית מוצקין אספו את ניצחונם השני העונה.

א.כ נס ציונה – הפועל ראשל"צ 36:24
האלופה, הפועל ראשל"צ ממשיכה גם היא להיות מושלמת אחרי חמישה משחקים עם תצוגת תכלית באולם צימרמן בנס ציונה. דווקא האורחים פתחו באופן מהוסס את המשחק ואחרי פיגור קל (6:4) הם עלו ליתרון של 4 שערים, 6:10.

ההפרש התנדנד אבל לבסוף תוצאת המחצית עמדה על 10:15 לאורחים מעיר היין. המחצית השניה לא הביאה שום בשורה מבחינת נס ציונה והיתרון המשיך להתנדנד סביב ה-5 שערים.

לקראת הסיום הצליחו האדומים לברוח ליתרונות גבוהים יותר דרך מתפרצות והגנה חזקה. בסיום 24:36 - תבוסה גדולה לכתומים מנס ציונה שסופרים הפסד 2 העונה.

מכבי ראשל"צ – עירוני פ"ת 21:38
מכבי ראשל"צ לא התקשתה בבית מכבי החדש מול עירוני פ"ת וניצחה אותה בקלות 21:38 אחרי שהובילה כבר ביתרון 10 במחצית.

גלעד מאור נתן קצת מנוחה לשחקני הנבחרת, השתמש באריאל רוזנטל יותר מהרגיל והאחרון גמל לו על כך עם משחק מצוין ו-8 שערים. ראשל"צ נשארה עם מאזן מושלם אחרי 4 משחקים, לעומתה פ"ת עם 5 הפסדים ב-5 משחקים.

מכבי ת"א – מ.כ חולון 27:33
חולון הגיעה להדר יוסף ודווקא פתחה טוב את המשחק כשהיא כופה משחק צמוד מהמארחים. הצהובים העלו הילוך סמוך לסיום המחצית וקבעו 12:18 בירידה להפסקה.

מכבי הצליחה לשמור את חולון רחוק ממנה כאשר האורחים מתקרבים רק לכדי 3 שערי הפרש. 27:33 בסיום לצהובים שמסמנים ניצחון רביעי מתוך 5 משחקים. חולון לעומת זאת ספגו את הפסדם ה-4 העונה ויחפשו נק' מול הקבוצות הקטנות.

א.ס רמה"ש – אס"א ת"א 29:25
אס"א ת"א נשארה גם היא מושלמת אחרי 5 משחקים עם ניצחון לא קל על א.ס רמה"ש 25:29. דווקא המארחים היו הראשונים לעלות ליתרון מרשים עם 4:9 קרוב לסיום המחצית הראשונה.

המשחק המשיך להיות דל בשערים והיה ברובו אגרסיבי וקשה ובסיום המחצית הראשונה התוצאה היתה שקולה - 12:12. אס"א המשיכה את המגמה הטובה מסיום המחצית הראשונה וניצחה בסיום בהפרש לא מלחיץ - 25:29. רמה"ש ספגה את הפסדה ה-3 העונה אבל היא עדיין נראית כמו קבוצת פלייאוף עליון לגיטימית.

בני הרצליה – א.ס סביון 30:35
בני הרצליה הצליחה לגבור על העולה החדשה, א.ס סביון ואספה את ניצחונה השני העונה 30:35. הרצליה הייתה טובה במחצית הראשונה ואחרי שכבר עלתה ליתרון 10 שערים הצליחו סביון למזער נזקים לפני המחצית - 12:19 בסיום חצי שעת משחק.

המארחים איבדו קצת את הראש במחצית השניה ונתנו לסביון להתקרב אבל בסיום 30:35 להרצלינים. רוני גבאי הצטיין בשורות המנצחים עם 8 שערים.

במשחק נוסף שהתקיים גברה קריית מוצקין על הפועל ר"ג 26:34, ורשמה את ניצחונה ה-2 העונה בקרב תחתית.