(האתר הרשמי של ווינטרתור) (צילום: ספורט 5)
(האתר הרשמי של ווינטרתור) | צילום: ספורט 5

ממשיכים לעשות חיל. אדיר כהן היה חתום הערב (רביעי) על שער שוויון ממש לפני הבאזר, והוא הציל את וינטרתור מהפסד וקבע 28:28 מול סנט גאלן בדרבי הצפון-מזרחי של שווייץ. כהן תרם 4 שערים ו-2 אסיסטים, כאשר יהב שמיר שיחק כרבע שעה במחצית הראשונה וסיפק 4 עצירות.

כמו כן, אתמול שיחקו שני ליגיונרים נוספים. יואב למברוזו סיפק משחק נהדר, והראה שכבר בגילו הצעיר הוא שייך לרמות הגבוהות של הליגה הצרפתית הבכירה, כשהיה שותף לניצחון החוץ של לימוז' על שאמברי 29:32, עם 4 שערים מ-5 ניסיונות ו-3 אסיסטים, בכ-35 דקות משחק. לימוז', העולה החדשה, שעלתה לפחות זמנית למקום הרביעי, תארח כבר ביום שישי את איסטרס, בשבוע שבו תשלים 3 משחקים ותנסה לעלות למאזן של 1:3 ניצחונות.

חן פומרנץ וקבוצתו פוארטו סגונטו קיימו אמש את משחק החוץ שנדחה ממחזור הפתיחה מול ברצלונה. סגונטו עוד היו בתמונה עד אמצע המחצית הראשונה, אבל בשנייה האימפריה של בארסה לחצה על הדוושה וניצחה 25:43. פומרנץ סיפק שורה סטטיסטית טובה של 3 שערים ו-6 אסיסטים. בשבת קבוצתו תשוב לשחק בבית, מול Cuenca לאחר שכפי שפומרנץ מעיד - "שיחקנו שלושה משחקי חוץ עכשיו, במרחקים מטורפים - 1000 ק"מ, 750 ק"מ ו-400 ק"מ. סוף סוף משחק בית".