(צילום מהאינסטגרם) (צילום: ספורט 5)
(צילום מהאינסטגרם) | צילום: ספורט 5

עם כמות כל כך גדולה של ליוגיונרים ישראלים בענף הכדוריד, הרבה מהם באותן ליגות, כולנו מחכים שהם רק ישחקו אחד נגד השני. אתמול בערב (שבת) זה קרה בגרמניה, כשיונתן דיין פגש את שניר נציה בבונדסליגה השנייה. זה הסתיים עם ניצחון של רימפאר ודיין 25:32 על גרוסוולשטאדט, כאשר המקשר סיים עם שבעה שערים מתשעה ניסיונות הבקעה. הפיבוט הישראלי בצד השני כבש שער אחד.

עבור דיין זה בעצם משחק השיא בינתיים, כאשר במחזור הראשון הוא כבש שני שערים בהפסד של קבוצתו, ובמחזור השני כבש שישה שערים בניצחון הבכורה. כעת, אחרי שלושה מחזורים, רימפאר במקום החמישי בטבלה.

עוד באירופה, אדיר כהן סיפק משחק טוב מאד עם שישה שערים בניצחון 29:34 של ווינטרתור על וואקר תון. יהב שמיר דווקא לא נתן תפוקה מי יודע מה עם הצלה אחת מעשר זריקות. הקבוצה של שני הישראלים חזרה לנצח אחרי שתי תוצאות תיקו והיא נמצאת במקום השלישי בליגה השווייצרית.

בשבדיה, רם טורקניץ כבש שלושה שערים בניצחון 22:26 של וארברג על אראנס. זה הניצחון השלישי ברציפות של המקשר וחבריו, אחרי פתיחת עונה עגומה של ארבעה הפסדים בארבעת המשחקים הראשונים. כעת הם במקום התשיעי, אחד מתחת למקום שמוביל לפלייאוף בתום העונה.