גלעד מאור (באדיבות הפועל אשדוד) (צילום: ספורט 5)
גלעד מאור (באדיבות הפועל אשדוד) | צילום: ספורט 5
מאור, סוגר מעגל (באדיבות האיגוד האירופאי בכדוריד) (צילום: ספורט 5)
מאור, סוגר מעגל (באדיבות האיגוד האירופאי בכדוריד) | צילום: ספורט 5
גלעד מאור, מאמן נבחרת הנשים בכדוריד, ומי שהוביל להצלחות ולתארים את קבוצות הגברים והנשים של מכבי ראשל"צ (והדריך כמובן בקבוצות נוספות), חתם היום (ראשון) בקבוצת הנשים של הפועל אשדוד. 

מאור סוגר מעגל, לאחר שהדריך בסוף שנות התשעים את נבחרת הבנות של תיכון מקיף ו` באשדוד (הגיע עימן לסגנות אליפות התיכונים, פעמיים) והוביל את קבוצת הנערות של הפועל אשדוד לזכייה בגביע המדינה. המאמן שוב ידריך גם את הנערות של המועדון - ואת הקבוצה הבוגרת, שרוצה לעשות קפיצת מדרגה, ומתכננת להחתים שחקניות בכירות. מאור יחליף בתפקיד את חן אוחנה, שהדריך את הקבוצה בשנתיים האחרונות.

מנכ"ל המועדון, ליאור גז: "הפועל אשדוד מרגישה בשלה לעשות קפיצת מדרגה בקבוצת הנשים, ולבסס את מעמדה באופן עקבי בצמרת ליגת הנשים בשנים הבאות. בשנים האחרונות דיברנו על תהליך, ונבנה כאן בסיס רחב הרבה בזכותו של חן אוחנה. חן הדריך מספר קבוצות במועדון, כולל קבוצת הנשים. אלו היו שנים מאתגרות, לא פשוטות, בבניית הפרויקט כדי שתהיה היכולת לקיים קבוצת בוגרות בעלת שאיפות, ואני מודה לו על כך".

"גלעד מאור, הוא מאמן בעל ניסיון והישגים בכדוריד הישראלי. אנחנו משוכנעים שהוא יוביל את מחלקת הנשים קדימה. ייצור את החיבור הנכון בין שחקניות מקצועניות שיגיעו מבחוץ לבין השחקניות המוכשרות שצמחו והתפתחו במועדון, וחלקן משחקות בנבחרות הצעירות. אנחנו ניצור יחד את הבסיס להצלחה, תוך שמירה על הציביון המקומי. מאחלים לגלעד הצלחה רבה, ובתקווה שנראה בעתיד את קבוצת הנשים מגיעה להישגים היסטוריים כפי שנעשה בקבוצת הגברים של המועדון, וכפי שעשו קבוצות הכדורעף והכדורסל בעיר".

גלעד מאור: "אני שמח לסגור מעגל בהפועל  אשדוד. עבדתי במועדון בעבר במשך 3 שנים. הוא מועדון חם, משפחתי, עם פוטנציאל גדול מאוד בנושא הנשים. אחרי שנים מוצלחות במכבי ראשל"צ, חיפשתי אתגר מעניין שיקדם בעתיד ויוביל להיסטוריה. אשדוד מהווה אתגר גדול, ויש כאן תשתית מצוינת. פגשתי אנשים נהדרים שרוצים לקדם את כדוריד הנשים, ואני שמח מאוד לבוא למועדון. מניסיוני הרב, אתרכז בעבודה קשה ופחות בדיבורים, וחשוב לי לציין ולהביע את הערכתי לחן אוחנה, שבנה תשתית מדהימה וראויה לציון".