(צילום: איגוד הכדורעף) (צילום: ספורט 5)
(צילום: איגוד הכדורעף) | צילום: ספורט 5

הפתעה גדולה נרשמה הערב (חמישי) בקריית אתא, כאשר הפועל המקומית הצליחה להנחיל לכפר סבא את הפסדה הראשון העונה בכל המסגרות. קריית אתא השוותה את סדרת גמר הפלייאוף ל-1:1 לקראת המשחק השלישי שייערך ביום ראשון הקרוב בכפר סבא.
 
המשחק נפתח בצורה מאוזנת, כאשר כל קבוצה ניסתה ליצור לעצמה יתרון ללא הצלחה. קריית אתא עלתה ליתרון קטן של 7:9, אלא שכפר סבא, בעזרתן של דיוף ודבש, עשתה מהפך ועלתה ליתרון 11:14. אלא שכאן התרחש מהפך מדהים במשחק, כאשר קריית אתא, עם דה קסטרו בעמדת ההגשה, זכתה בלא פחות מ-10 נקודות רצופות ותפסה את ההובלה בדרך לזכייה במערכה הראשונה.

במערכה השנייה הובילה קריית אתא מהפתיחה ביתרון יציב שהלך וגדל והגיע כבר ל-10:19. כפר סבא עוד צמצמה מעט, אבל בסופו של דבר שחקניות קריית אתא הצליחו לזכות גם במערכה השנייה בדיוק באותה תוצאה בה הסתיימה המערכה הראשונה - 19:25. המערכה השלישית נפתחה בשליטת כפר סבא, אלא שקריית אתא, ממש כמו במערכה הראשונה, חזרה מהפיגור, עשתה חמש נקודות רצופות והשוותה. מכאן ועד לסיום המערכה התנהל משחק בו אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לצבור יתרון משמעותי, אך בסוף המערכה היו אלו השחקניות של גיא שמאי מקריית אתא שעמדו בלחץ".

ליה די קאסטרו הובילה את הפועל עירוני קרית אתא עם 22 נקודות, אחריה סבטלנה שוואנסקה עם 13 נקודות. חוסמות האמצע של הפועל כפר סבא, ממי דיוף (64% בהתקפה, 2 חסימות) וגלית דבש (83% בהתקפה, 3 חסימות ו-2 אייסים) הן אלה שסיימו עם ספרות כפולות הערב, 11 ו-10 נקודות בהתאמה.