המחזיקה לשעבר נגד הקבוצה מהשרון (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד (צילום: ספורט 5)
המחזיקה לשעבר נגד הקבוצה מהשרון (צילום: הדר ואן קולא איגוד הכדוריד) | צילום: ספורט 5
sportFive1365029 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

יש גמר: בסיומו של ערב כדוריד נהדר, גמר גביע המדינה נקבע: הפועל ראשון לציון וא.ס. רמת השרון עשו את שלהן הערב (שני) והעפילו לגמר גביע המדינה, אחרי ניצחונות בחצאי הגמר. מחזיקת הגביע לשעבר רשמה 28:35 על בני הרצליה, בדרך לניצחון ראשון העונה, כשלאחר מכן רמת השרון של עידן מימון לא התקשתה נגד מ.כ. חולון עם 25:36 משלה.

בני הרצליה - הפועל ראשל"צ 35:28
המחצית הראשונה בין הצדדים הייתה צמודה ביותר, כשעדן ג'ינג'י הוליך את המארחים בצד אחד ואיתי סורקיס ורועי ליבגוט הוליכו מנגד. שתי הקבוצות לא הפסיקו לכבוש וירדו להפסקה כשהן שקולות, אך פריצת הדרך האמיתית הגיעה במחצית השנייה.

ג'ינג'י, שסיים עם הכי הרבה שערים מבין שחקני הרצליה, נפצע במהלך המחצית השנייה, מה שהוציא את הרצליה מהשטף שלה ואיפשר לראשון לציון לתפוס שליטה על המשחק, כל הדרך עד לסוף המשחק. ראשון לציון, הקבוצה היחידה מבין ארבע הקבוצות בחצי שזכתה בעברה בגביע, תמתין למנצחת בין רמה"ש וחולון יותר מאוחר היום. צפו בתקציר בראש העמוד.

א.ס. רמת השרון - מ.כ. חולון 25:36
החבורה של מימון חיפשה לסדר למאמן מפגש פיקנטי עם הקבוצה שהכי מזוהה איתו כשחקן ובסופו של דבר היא עשתה זאת בסטייל. רמת השרון שלטה ברוב דקות המשחק והוכיחה פעם נוספת למה היא הראשונה בטבלת הליגה. ריסטו וויצ'יץ' הוליך את שחקני המנצחת עם 8 שערים, 14 שערים של אור לוי לא הועילו לחולונים.

כעת אגדת הפועל ראשל"צ תנסה למנוע מהאקסית שלו לשבור את הנאחס, שכן האדומים לא זכו בתואר מאז עונת הדאבל שלהם ב-2018. צפו בתקציר למטה>>>