(איגוד הכדורעף)
(איגוד הכדורעף) | צילום: ספורט 5

ליגת העל בכדורעף נשים חוזרת השבוע עם לא פחות משישה משחקים. ביום שני תארח כפ"ס את ק.ק ת"א, הקבוצה היחידה שניצחה אותה העונה, ובשישי תפגוש כפ"ס את מכבי אשדוד, שהתחזקה באנה גרבץ, מוסרת קרואטית, שבעברה זכייה בליגת האלופות.

הפועל כפר סבא - ק.ק תל אביב (יום ב', 18:30, אולם בר-לב, כפ"ס)
ק.ק היא הקבוצה היחידה שניצחה את כפ"ס העונה - במחזור הפתיחה. מאז, בשבעת המשחקים הבאים, השיגה הקבוצה של חן הימלפרב שבעה ניצחונות רצופים. למפגש החוזר עם התל אביביות היא מגיעה מהמקום הראשון. מנגד, השחקניות של רן גאון (מקום 5) הציגו סיבוב ראשון מוצלח ביותר, בו ניצחו את שלוש הקבוצות שסיימו מעליהן בעונה שעברה: כפ"ס, מכבי חיפה ומכבי רעננה. האם הן יוכלו להפתיע שוב את הירוקות?

מכבי רעננה - הפועל עירוני קריית אתא (יום ב', 19:00, אולם פעמונים, רעננה)
קריית אתא, שהפסידה במחזור הקודם לראשונה העונה, מגיעה למשחק מהמקום השני, כשהיא כבר לא מושלמת. יריבתה רעננה מקווה להמשיך להתאושש מסיבוב ראשון לא קל, וכשהיא מעודדת מהניצחון במחזור הקודם על הוד השרון.


מכבי אשדוד - הפועל כפר סבא (יום ו', 14:00, בי"ס מקיף ח', אשדוד)
אשדוד הראתה בפגרה שאין לה שום כוונה להיות קבוצת מרכז טבלה, והחתימה את אנה גרבץ, מוסרת נבחרת קרואטיה לשעבר וזוכת ליגת האלופות והליגה האיטלקית עם סיריו פרוג'ה. השינוי בסגל יעמוד למבחן רציני ראשון מהר מאוד, מול כפ"ס שרוצה אליפות ראשונה אחרי שנתיים.

יתר המשחקים:

הפועל עירוני קריית אתא - מכבי מוסינזון הוד השרון (יום ו', 13:30, אולם גן הרצל, קריית אתא)

ק.ק תל אביב - מכבי רעננה (יום ו', 13:00, מ.ס עירוני חדש, ת"א)

מכבי בנות נצרת - מכבי חדרה (יום ו', 14:00, אולם סדס יווני קתולי, נצרת)