"עשיתי טעויות בפיניש", גרייפל (getty) | צילום: ספורט 5
בכורה לסטארט אפ בוורלד טור (getty)
בכורה לסטארט אפ בוורלד טור (getty) | צילום: ספורט 5

סטארט אפ ניישן פתחה הבוקר (שני) את הופעותיה בוורלד טור עם תוצאה לא רעה בכלל. הספרינטר המוביל של הקבוצה הישראלית, אנדרה גרייפל, סיים במקום החמישי בשלב הראשון והמישורי של מירוץ הטור דאון אנדר.

סאם בנט, אלוף אירלנד, העניק לדקוניק קוויק סטפ ניצחון בכורה כשחצה ראשון את קו הסיום בטאנודה (150 ק"מ מטאונדה), כשאחריו סיימו יספר פיליפסן מאיחוד האמיורויות ואריק באשקה מבורה על הפודיום. אליה ויויאני סיים רק רביעי וקאלב יואן שביעי.

גרייפל אמר בסיום: "לא היה קל למצוא אחד את השני בסיומת. הייתי בעמדה טובה, אבל עשיתי טעות במטרים האחרונים והייתי צריך להשאר על הגלגל של אליה ויויאני, אבל בחרתי אחרת. זה עולם האופניים ומחר ננסה לעשות טוב יותר".

עומר גולדשטיין ערך בכורה בסבב הבכיר של מירוצי הכביש עם המקום ה-82 במירוץ האוסטרלי. הישראלי שסיים בזמן זהה לזה של הספירנטרים המובילים אמר: "אני אוהב להיות חלק מהאקשן ולנסות להשפיע ולעזור לקבוצה לנצח. זה מה שעשיתי היום".

"קיבלתי הוראה לעלות למעלה ולעזור לסגור את הבריחה כדי שניה מוכנים עם הרכבת שלנו עבור גרייפל. עליתי ונתתי עבודה במשך הקפה וחצי, במהירות גבוהה בשיתוף פעולה של קופידיס ולוטו סודאל. אחרי 40 ק"מ סגרנו את הבריחה וסיימתי את העבודה שלי. היה מאד מספק".