גיא אסולין במדי ברצלונה (צילום: מערכת ONE)
אסולין במדי בארסה. לא צריך ניתוח | צילום: מערכת ONE

גיא אסולין ייעדר לפחות חמישה שבועות בעקבות פציעה במיניסקוס. חלוץ נבחרת ישראל וברצלונה אתלטיק, גיא אסולין נפצע אתמול (רביעי) בברכו במהלך אימון קבוצתו.

ל-ONE נודע כי ככל הנראה מדובר בקרע במיניסקוס בברך ימין, פציעה אשר צפויה להרחיק את הקשר הצעיר והמוכשר מהמגרשים לארבעה עד חמישה שבועות לפחות.

אסולין צפוי לעבור במהלך השבועות הקרובים טיפולי פיזיותרפיה רבים על מנת לנסות ולהחזירו למגרשים כמה שיותר מהר. מדובר בפציעה שבדרך כלל נובעת מעומס יתר, פציעה ממנה סבל, לאחרונה, שחקנה של הקבוצה הבוגרת, אנייסטה.

ל-ONE נודע כי מעבר לפציעה, הישראלי הצעיר מרגיש טוב והיום בלילה, צפוי להצטרף אליו בספרד אביו, שיגיע על מנת להעביר עם בנו את הזמן מחוץ למגרשים.

כאמור, היעדרותו של אסולין מהמגרשים צפוייה להימשך לפחות חמישה שבועות, על כן, אם דרור קשטן תיכנן לזמן את אסולין לסגל הנבחרת הבוגרת למשחק הידידות שייערך מול הונגריה בחודש פברואר הקרוב, נראה כי קשטן יצטרך לשנות את תוכניותיו.

בהקשר של הנבחרת הצעירה, פציעתו של אסולין לא צפויה להשפיע על הסגל של מוטי איווניר למרות שבימים אלו מנסים לקבוע משחק ידידות בינלאומי עבור הנבחרת, שייערך במהלך חודש פברואר. על כל מקרה, אסולין, בין אם יהיה כשיר או לא, צפוי לקבל שחרור ממשחק ידידות זה במידה ויתקיים.

 

כאמור, השחקן קיבל שחרור ממחנה האימונים של הנבחרת שהתקיים לפני כשלושה שבועות בקיבוץ אילות. בתחילת חודש פברואר, תיערך הגרלת משחקי המוקדמות של אליפות אירופה 2011. בחודש מרץ השנה, יחלו המשחקים הרשמיים.

נכון לעכשיו, הטיפולים אותם צפוי לעבור אסולין כוללים טיפולי פיזיותרפיה ואימונים אישיים בלבד ולא מדובר על ניתוח או פעולה כירורגית כלשהי שצפוי החלוץ לעבור.