מהמאדו דיארה. עוזב את ריאל מדריד (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
דיארה. לחזור למסלול הניצחונות (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אחרי שנוצחה בבית בידי מילאן בליגת האלופות, ריאל מדריד חוזרת למשחקי הליגה הספרדית. כבר מחר (שבת) ב-20:00 רוצים הבלאנקוס לעלות למקום הראשון בטבלה, וכדי שזה יקרה צריכים ראול וחבריו לנצח את גיחון הצנועה, אם כי גם תיקו יעשה את העבודה.

גיחון לעמות ריאל מגיעה למשחק אחרי ניצחון ליגה מול בילבאו והיא נמצאת כבר במקום השביעי אחרי שבעה מחזורים.

ממאדו דיארה לא נשמע מוטרד לקראת המשחק: "קבוצה טובה באירופה היא תמיד קבוצה טובה, גם אחרי הפסד. ריאל מדריד לא יכול להפסיד שני משחים רצופים בתוך ארבעה ימים. זה יהיה רע אם זה יקרה, אבל זה לא יקרה".

דיארה דיבר על הגורמים להפסד למילאן ואמר: "תמיד משחקים מול יריבות כאלה הם משחקים קשים, במחצית השניה הם עשו כמה שינויים טקטיים והיקשו עלינו".

"למדנו את מה שהיינו צריכים ללמוד מהמשחק הזה, ואנחנו כבר נראה הרבה יותר טוב מול גיחון".

שני הנציגים הישראלים המשחקים בליגה הספרדית, דודו אוואט ובן סהר ישחקו גם הם בליגה ולשניהם יש משחקי חוץ לא פשוטים.

אוואט  נכנע לאתלטיקו בפעם האחרונה שהם נפגשו (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
דודו אוואט. יפגוש את אתלטיקו מדריד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אוואט ומיורקה יפגשו במשחק שיפתח את משחקי המחזור השמיני את אתלטיקו מדריד. המדרידאים הפצועים מגיעים למשחק אחרי תבוסה במחזור האחרון 3:0 מול אוססונה ונמצאים במקום ה-15 בליגה.

לאתלטיקו יש ניצחון בודד מתחילת העונה, לעומת מיורקה שפתחה את השנה בצורה טובה יחסית והיא במקום החמישי עם 13 נקודות, ואחרי 1:3 מול חטאפה במחזור האחרון.

בן סהר חוגג את שער השוויון (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בן סהר. לנצח את סביליה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

סהר ואספניול יפגשו את סביליה שנמצאת בכושר נפלא, בעיקר אחרי הניצחון הגדול מול שטוטגרט בליגת האלופות. סביליה, עם חמישה נצחונות משבעת מחזורי הליגה רוצה להמשיך ולתת פייט בצמרת לשתי הגדולות, ונראה שלבן סהר וחבריו יהיה מאוד קשה.

אספניול אמנם מגיעה למשחק אחרי ניצחון ליגה 1:2 מול טנריפה אבל לפחות על פי יחסי הכוחות על הנייר, נדמה כי יהיה לה קשה להוציא נקודות מהמשחק הזה.