ניר מנצור במדי ריאל מדריד. מצא בית חדש  (צילום: מערכת ONE)
מנצור במדי ריאל. מחוזר באנגליה | צילום: מערכת ONE

השחקן הישראלי ניר מנצור, שמשחק במועדון הפאר הספרדי, ריאל מדריד, מבוקש על ידי מספר קבוצות באירופה ול-ONE נודע כי מועדון הפאר הלונדוני, צ'לסי, וגם פולהאם, התעניינו באופן רשמי בשחקן הישראלי, שמסיים בתום העונה שלוש שנים בשורות קבוצת הנוער של הבלאנקוס.

עוד נודע ל-ONE כי למרות ההצעה המפתה מהאי הבריטי, נוטים במועדון הספרדי שלא לקבל את ההצעה, מכיוון שרואים במנצור נכס גדול למועדון לשנים הבאות וכן גם השחקן עצמו לא רוצה לעזוב את הקבוצה, אלא להיפך - מטרתו העיקרית היא להתקדם ולהצליח להתברג בקבוצה הבוגרת של המועדון.

רגע לפני סגירת חלון ההעברות נראה שבאירופה מנסים לסגור עסקאות טובות, אך במקביל להצעות שהתקבלו בריאל מדריד על השחקן הישראלי, במועדון הספרדי עצמו עומד להיחתם בשבועות הקרובים, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, חוזה ארוך טווח משודרג עם מנצור למשך ארבע שנים.

בזמן שהקבוצות הגדולות מאנגליה מתעניינות במנצור, הוא מצידו ממשיך להרשים בקבוצת הנוער של ריאל מדריד, שכן רק במשחק הבית האחרון אמנם הפסיד יחד עם חבריו 1:0 לוולנסיה, אך הצליח לגרוף מחמאות רבות מכיוונו של אחד מהמאמנים בצוות המקצועי של קבוצת הבוגרים. המאמן ניגש למנצור בתום המשחק והחמיא לו על תצוגת הכדורגל שלו.

ניר מנצור בימיו בריאל. &"מרוצה מהמעבר, קיבלו אותי יפה&" (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
ניר מנצור ואבירם ברוכיאן. נראה כי השחקן הצעיר יישאר בספרד (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר עם מועדון הפאר האנגלי, צ'לסי, נוצר בעקבות הסוכנות אליה שייך מנצור. הסוכן האנגלי שמייצג אותו בסוכנות זו הוא למעשה מי שכביכול יצר את הקשר המשמעותי בין ריאל לבין צ'לסי בעניינו של הישראלי.

כאמור, נראה כי מנצור יעדיף לחכות לחתימה על חוזהו החדש ומהמשודרג בשורות ריאל מדריד מאשר לעבור לקבוצה אחרת, גם אם מדובר במועדון מפואר כמו צ'לסי.

קרלו אנצ´לוטי (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
קרלו אנצ´לוטי. צ´לסי מעוניינת במנצור (רויטרס) | צילום: מערכת ONE