קאקה במשחק
קאקה במדי ברזיל. הסגיר את כוונותיו | צילום: רויטרס

סאגת מעברו של קאקה לריאל מדריד טרם הושלמה, אך נראה ששום דבר לא ימנע משחקן השנה של פיפ"א ב-2007, ללבוש את המדים הלבנים ולנחות בברנבאו.

אמש התאמן קשרה של מילאן עם נבחרת ברזיל, לקראת המשחק מול אורוגוואי ביום שבת הקרוב, במסגרת מוקדמות מונדיאל 2010. העיתון "אס" הספרדי, טוען כי במהלך האימון קאקה הביע את דעתו בפני חבריו לנבחרת, באשר לאופציית המעבר לריאל.

"הכל כבר כמעט סגור, אני יודע שאני הולך לשחק בעונה הבאה בריאל מדריד ואני מאוד שמח על כך", אמר לחבריו. עוד נכתב ב"אס" כי סילביו ברלוסקוני דוחה את ההודעה הרשמית על מכירתו של קאקה כיוון שהוא חושש שהדבר יעלה לו בקולות בבחירות לפרלמנט האירופי, שייערכו ב-7 ליוני.

בין לבין ובשעה שכלי התקשורת בספרד כבר העניקו לקאקה את התואר "מדרידיסטה", נשיאה החדש-ישן של ריאל, פלורנטינו פרז, לא נח ומסמן כבר את המטרה הבאה של הבלאנקוס.

בראיון לתחנת הטלוויזיה "Antenna 3", הבהיר פרז כי הוא לא מתכוון לסגור את פנקס הצ'קים של המועדון וכעת יפנה את מירב מאמציו בכדי להנחית בסנטיאגו ברנבאו את כוכבה של מנצ'סטר יונייטד, כריסטיאנו רונאלדו.

"שום דבר רשמי לא יקרה בשבוע הקרוב, אבל אני מתכוון לעבוד קשה על מנת שקאקה וכריסטיאנו רונאלדו יהפכו לשחקני ריאל מדריד", אמר הנשיא. "מדובר במשימה לא פשוטה ואפילו קשה, בעיקר לאור הלחצים הרבים שמופעלים עלינו".

כשנשאל האם קיים כבר הסכם ראשוני עם רונאלדו, השיב פרז ואמר: "אני נמצא במועדון יומיים וחצי בסך הכל ואף אחד לא דיבר איתי על איזשהו הסכם מוקדם שנערך עם השחקן".

רונאלדו הכתר והגביע
רונאלדו. ישתף פעולה עם קאקה? | צילום: רויטרס

"אני נרגש מהמחשבה ששחקנים בסדר הגודל הזה יהיו שייכים לריאל בעונה הבאה ובמיוחד מכך שאחד מהם עשוי להיות רונאלדו", הוסיף.

אמש דיווח העיתון "מארקה" כי ביום שני הקרוב יוצג קאקה באופן רשמי כשחקנה של מילאן, במסיבת עיתונאים חגיגית. פרז צינן מעט את ההתלהבות ואמר בתגובה: "הבעיה היא לא האם קאקה יוצג ביום שני, אלא האם בכלל הוא יצטרף למועדון".

"עם זאת, הובהר לי מהנהלת צ'לסי כי הם לא מתכוונים להתחרות איתנו על השחקן ואלו חדשות טובות עבורנו. בנוסף, המועדון נמצא בקשרים טובים עם מילאן ואני אישית חבר של אדריאנו גליאיני, מה שעשוי להאיץ את העסקה. אם לא די בכך, קאקה עצמו הביע את רצונו לשחק בריאל מדריד".