רונאלדו. מתגעגע לפרמייר ליג (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
רונאלדו. מתגעגע לפרמייר ליג (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כמה פעמים קרה לכם שישבתם עם החברים בסלון, והתחלתם את הוויכוח הישן נושן - איזה שחקן הכי טוב בעולם? איזו קבוצה הכי טובה בעולם? ואחרי זה כמובן איזו ליגה הכי טובה בעולם?

אומרים שאין חכם כבעל ניסיון, וכריסטיאנו רונאלדו - הוא בדיוק כזה. אחרי שהעביר חמש עונות במדי מנצ'סטר יונייטד (שלוש אליפויות וגביע אלופות אחד), והחל את העונה השלישית שלו בריאל, הוא יודע דבר או שניים על הכדורגל בכל אחת מהליגות.

"הליגה האנגלית קשה ותחרותית יותר מהספרדית" ,החל רונאלדו את דבריו, "בספרד הכדורגל הוא יותר טכני, השחקנים אוהבים להחזיק יותר בכדור. באנגליה לעומת זאת, המשחק הרבה יותר קצבי ומתוח, השופטים נותנים יותר מקום לשחקנים לשחק חזק והקהל אוהב את זה".

האס של ריאל מדריד, שרק עכשיו יצא כנגד אוהדי הקבוצה על טענותיהם כלפיו, המשיך את ההסבר: "גם אני אוהב את זה ככה, הכדורגל המהיר ועבודת הצוות. זה נפלא וזה גם הכי כיף לראות".

באותה הזדמנות, לא יכול היה רונאלדו שלא להתייחס גם למפגש מול ברצלונה ברביעי במסגרת רבע גמר גביע המלך, שלא ממש מדאיג אותו על אף הרקורד הגרוע מול הקטאלונים: "אני תמיד רגוע לפני משחק, הלחץ לא מפריע לי והחוזק המנטלי שלי חשוב לי. אני רק רוצה לנצח כל משחק ולשחק טוב. המוטיבציה שלי זהה ללא קשר לזהות היריבה. אני רק רוצה להינות ביחד עם הקבוצה מהכדורגל ולהשיג תוצאות טובות".

רונאלדו ומסי (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
רונאלדו ומסי (GettyImages) | צילום: מערכת ONE