ממשיך לעוד עונה. וילאונובה (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
ממשיך לעוד עונה. וילאונובה (gettyimages) | צילום: ספורט 5

זה היה צפוי אבל הערב (רביעי) זה גם קיבל חותמת רשמית. טיטו וילאנובה יהיה המאמן של ברצלונה גם בעונה הבאה, כך אישר המנהל המקצועי של המועדון אנדוני זוביזרטה. "טיטו יהיה המאמן של הקבוצה גם בעונה הבאה", אמר שוער העבר, "החזרה שלו היא הניצחון הגדול שלנו".

כידוע, המאמן שהחליף את גווארדיולה סובל ממחלת הסרטן ובתקופה האחרונה נמצא בסדרת טיפולים בארה"ב. ביממה האחרונה היו לא מעט דיווחים בקטלוניה שטענו כי הוא יחזור לעמוד על הקווים כבר ב-25 במארס ויוביל את הקבוצה בשלבים המכריעים של ליגת האלופות.

"טיטו נראה טוב, הוא לא איבד הרבה מהמשקל שלו והוא במצב רוח טוב", המשיך זוביזרטה, "הוא בכושר נהדר אבל אנחנו יודעים שטיפולים מסוג הזה דורשים התאוששות. אני לא רוצה להגיד כרגע את התאריך המדויק לחזרה שלו".

"זה לא תפקידי להגדיר מתי הוא שוב יעמוד על הקווים. כל מי שעבר טיפול מהסוג הזה יודע שצריך לראות איך מתאוששים ואיך הוא מתקדם מיום ליום".

והיתה גם התייחסות לניצחון הגדול על מילאן. "זה כנראה הרגע הכי גדול שלנו העונה, לפחות מבחינת החשיבות. אחרי השער השני, אמרתי לעצמי 'זה היום שלנו'. דברים קטנים הופכים למכריעים בליגת האלופות וזה מה שקרה", סיכם.