"בנזמה בריאל והוא יישאר גם בעונה הבאה" (GETTY) (צילום: ספורט 5)
"בנזמה בריאל והוא יישאר גם בעונה הבאה" (GETTY) | צילום: ספורט 5

"ריאל מדריד מתחננת לסוף" - הכותרת ב"אס" מתארת בצורה הטובה ביותר את ה-0:0 של הבלאנקוס מול חטאפה. הם שוב סיפקו יכולת מאוד לא משכנעת, כשהפעם גם השחקן הלוהט ביותר שלהם בתקופה האחרונה, כרים בנזמה, שבת מלכבוש. ארבעה משחקים נותרו לסיום 2018/19 וזינדין זידאן כבר לא יכול לחכות לבנייה מחדש בקיץ.

מי שדווקא כן סיפק רגעי קסם ב-0:0 המאכזב היה ברהים דיאס. ב"אס" דווח שהקשר הצעיר, שהגיע ממנצ'סטר סיטי עשוי לצאת בהשאלה בעונה הבאה, זאת למרות שהוא לא נלהב מהרעיון. כשהיה שייך לאלופת אנגליה סרב להיות מושאל וניסה להוכיח שהוא ראוי למקום בסגל שלה וכעת מנסה להרשים גם את זידאן ולהפוך לחלק חיוני בריאל בעונה הבאה.

"אני מרוצה מההופעה של ברהים וגם הוא היה מרוצה ממנה. לא היה לו פחד, הוא זריז ומשתמש בשתי הרגליים", סיפר זידאן ונשאל על עתידו של הקשר. "נראה מה יהיה בעונה הבאה. הדבר החשוב ביותר זה שהוא שיחק טוב ואני אוהב את זה".

למרות שלל הביקורות שספג במרוצת השנים, בנזמה היה זה שהתעלה בתקופה האחרונה ושמר על ריאל בתמונת האלופות. זידאן הבטיח: "כרים נמצא כאן ואתם תראו אותו כאן גם בעונה הבאה". בנוסף, הצרפתי סיפק ביקורת לא שגרתית כלפי השחקנים שהעלה מהספסל: "עושים שינויים במשחק על מנת להשתפר והם לא תרמו את מה שהיה מצופה מהם".