יחזור ליורו? הזאר (GETTYIMAGES)
יחזור ליורו? הזאר (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5
בבלגיה יתפללו להחלמתו. הזאר (GETTYIMAGES)
בבלגיה יתפללו להחלמתו. הזאר (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

על העונה של ריאל מדריד הוא לא הצליח להשפיע, כפי ששני הצדדים קיוו שיקרה בקיץ, ועל פי הדיווח האחרון בספרד, גם נבחרת בלגיה עלולה להיפגע קשות. אדן הזאר ייצא לארצות הברית ויעבור ניתוח בקרסולו כבר ביום חמישי הקרוב, כך פרסמה רשת "אונדה סרו".

על פי הדיווח, הזאר, שנפצע בקרסול ימין במהלך משחק החוץ מול לבאנטה, צפוי להיעדר בין חודשיים לשלושה לאחר ההתערבות הכירורגית. המשמעות היא כי לא סביר שיחזור ללבוש את החולצה הלבנה בעונה הנוכחית, כשבנוסף, קיימת סכנה לגבי השתתפותו ביורו 2020.

לא בהכרח באשמתו - פציעות הן לפעמים עניין של חוסר מזל - עונת הבכורה של אדן הזאר בריאל מדריד עתידה להיזכר כאכזבה עצומה. הכוכב הבלגי, שנרכש מצ'לסי תמורת כ-100 מיליון יורו, שותף ב-15 משחקים בלבד בכל המסגרות וכבש שער בודד. כמו כן, הוא בישל חמישה שערים.

כעת, אם אכן ייאלץ גם להחמיץ את אליפות אירופה הקרובה, הרי שמדובר במכה אנושה עבור נבחרת בלגיה, ששואפת ללכת עד הסוף בטורניר. בסגל של רוברטו מרטינס כמובן יש שמות גדולים נוספים, ובראשם קווין דה בריינה, אבל תחליף לשחקן ברמתו של הזאר - אין בנמצא. בלגיה הוגרלה לבית ב' ביורו ותפגוש בשלב המוקדם את נבחרות דנמרק, רוסיה ופינלנד.