יאבד את התואר? מסי (GETTYIMAGES)
יאבד את התואר? מסי (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

חשיבות הניצחון של ריאל מדריד בקלאסיקו, עם כל הכבוד לחזרה לפסגת הטבלה, הייתה בעיקר בפן המוראלי. כן, החבורה של זינדין זידאן שוב במקום הראשון בספרד, אבל היא מקדימה את ברצלונה בנקודה בלבד ועד לסיום העונה נותרו 12 מחזורים ולא מעט מוקשים.

בהתחשב בעובדה שריאל וברצלונה הן כבר לא אותן "מפלצות" שהיו בשנים הראשונות של העשור היוצא - ריאל מעדה העונה 10 פעמים ב-26 מחזורים, בארסה 9 פעמים - נראה כי הרבה עוד יכול להשתנות במאבק על האליפות, ויותר מפעם אחת. למשל, אל תתפלאו אם כבר בשבוע הבא יהיה עוד מהפך בפסגה או מנגד הפער של המדרידאים יגדל, כאשר הבלאנקוס יתארחו אצל ריאל בטיס וברצלונה תארח את ריאל סוסיאדד.

ואלה לא המוקשים היחידים שנותרו לשתי האימפריות של הכדורגל הספרדי: למוליכה הנוכחית, למשל, מצפים שני משחקים קשים מאוד בחבל הבאסקי - מול סוסיאדד ואתלטיק בילבאו, כאשר גם מפגשים עם קבוצות שנאבקות על חייהן, כמו מאיורקה ולגאנס, לא צפויים להיות פשוטים במיוחד; מנגד, האלופה המכהנת תתארח בהמשך העונה אצל סביליה ותפגוש בקאמפ נואו את בילבאו ואתלטיקו מדריד.

הדרך המלאה לאליפות ספרד
מה שנשאר לריאל מדריד: בטיס (חוץ), אייבר (בית), ולנסיה (ב), ריאל סוסיאדד (ח), מאיורקה (ב), אספניול (ח), חטאפה (ב), אתלטיק בילבאו (ח), אלאבס (ב), גרנאדה (ח), ויאריאל (ב), לגאנס (ח).

מה שנשאר לברצלונה: ריאל סוסיאדד (ב), מאיורקה (ח), לגאנס (ב), סביליה (ח), אתלטיק בילבאו (ב), סלטה ויגו (ח), אתלטיקו מדריד (ב), ויאריאל (ח), אספניול (ב), ויאדוליד (ח), אוסאסונה (ב), אלאבס (ח).

אז מי לדעתך תזכה באליפות? הצביעו בסקר>