רוצה לזכות בכל התארים (GETTY IMAGES)
רוצה לזכות בכל התארים (GETTY IMAGES) | צילום: ספורט 5

שש שנים עברו מאז הזכיה האחרונה של ריאל מדריד בגביע המלך, יותר מדי עבור מועדון בסדר גודל כזה. הקבוצה של זידאן רוצה השנה להשלים זכיה מספר 20 במפעל שמוזהה בעיקר עם ברצלונה בשנים האחרונות ולשנות קצת את ההגמוניה בספרד.

הבלאנקוס קיבלו הגרלה קשה במסגרת רבע גמר גביע המלך מול ריאל סוסיאדד, אך לשמחתם את המפגש מחר (חמישי) הם יארחו בסנטיאגו ברנבאו. הבאסקים נמצאים בכושר רע, שגרם לקבוצה של אימנול אלגואפיל להדרדר עד למקום השמיני, לאחר פתיחת עונה נפלאה.

 El Real Madrid se ejercitó en Valdebebas y completó su última sesión de trabajo antes de jugar mañana ante la Real Sociedad. pic.twitter.com/TllDV0Pc3Q

יתן את הופעת חייו (GETTY IMAGES)
יתן את הופעת חייו (GETTY IMAGES) | צילום: ספורט 5

זינדין זידאן התראיין לקראת המשחק ונשמע שהקבוצה בדריכות מירבית: "אנחנו צריכים תמיד להראות שאנו רוצים יותר. צריך לזכור שעדיין לא זכינו בכלום העונה". כמו כן, הצרפתי התייחס לברצלונה ולמשבר שבו היא נמצאת: "אני לא חושב שיש לברצלונה חולשות ואני בטוח שהם יתחרו בכל החזיתות עד סוף העונה"

לאחר פתיחת עונה מהוססת, הבלנקוס התבוססו במקום הראשון בטבלה כשהפעם האחרונה שהבקבוצה הפסידה בליגה היה באוקטובר. למרות השמועות על חזרתו, אדן הזאר צפוי להחמיץ גם את המשחק הזה ויהיה בסגל למשחק הליגה הקרוב נגד אוסאסונה, אחרי שנפצע נגד פאריס סן ז'רמן ב-26 בנובמבר. גם קאסמירו ולוקאס ואסקס שסובלים משפעת לא ישחקו, וגארת' בייל נותר בחוץ גם הוא.

מנגד, סוסיאדד תגיע ללא אקס מדריד, אסייר ייראמנדי, כשגם דייגו יורנטה ודויד סורוטוסה יחמיצו את המפגש. מי שכן ישחק הוא המושאל מריאל, מרטין אודגור, שרושם עונה מצוינת וירצה להוכיח לזידאן שיש לו מקום בסגל.