מהליגות הנמוכות לשיתוף פעולה עם מסי? (GETTY)
מהליגות הנמוכות לשיתוף פעולה עם מסי? (GETTY) | צילום: ספורט 5
ישתפו פעולה? (GETTY)
ישתפו פעולה? (GETTY) | צילום: ספורט 5

לאור הפציעה הקשה האחרונה של עוסמאן דמבלה, ההתאחדות הספרדית ככל הנראה תעניק לברצלונה חלון זמן על מנת להחתים שחקן במקומו. בעוד שלושה ימים תתקבל ההודעה הרשמית. לאחר שעסקת וויליאן ז'וזה נפלה, השמות המרכזיים כעת הם אנחל מחטאפה ולוקאס פרס מאלאבס.

על פי התקשורת הקטאלונית, אנחל (32) הוא השם הריאלי ביותר ואף נשיא חטאפה התבטא שלא יערים עליו קשיים אם הקטאלונים יציעו עליו 12 מליון יורו. החלוץ הוותיק בילה את מרבית הקריירה בליגות הנמוכות ובשנתיים וחצי האחרונות במדי חטאפה המפתיעה כבש 39 שערים בכל המסגרות.

שם נוסף שעלה על הפרק הוא לוקאס פרס (31), שזכור בעיקר בעונה הלא מוצלחת בארסנל בה לא הירבה לכבוש. השנה החלוץ משחק במדי דפורטיבו אלאבס ועד כה כבש תשעה שערי ליגה. פרס יקווה שברצלונה תהמר עליו והוא יצליח לתקן הרושם הרע שהותיר במועדון גדול. אלאבס ככל הנראה תשחרר את החלוץ תמורת 15 מליון יורו.

חלוץ נוסף שעדיין על הפרק אך סיכויו מאוד נמוכים הוא לורן מורון מבטיס (26). האנדלוסים דורשים עבור החלוץ המוכשר 60 מליון יורו, מחיר יקר מדי עבור ההנהלה שרוצה להשקיע את הכסף בשם נוצץ בקיץ ומורון יגיע רק אם משהו יוצא דופן יקרה.

השמות ממשיכים להגיע אך הזמן הולך ואוזל וברצלונה תצטרך לבחור בשחקן שיגיע למלא את החור הגדול בהתקפה.

Barcelona to seal transfer replacement for injured Dembele and Suarez today with Perez, Angel and Loren on shortlist https://t.co/FzEwl0XdyU pic.twitter.com/UXKwJRtvcd