מה יהיה עם בייל?(GETTY)
מה יהיה עם בייל?(GETTY) | צילום: ספורט 5
בארסה נושפת לו בעורף (GETTY)
בארסה נושפת לו בעורף (GETTY) | צילום: ספורט 5

הקבוצה החמה בספרד נעצרה דווקא בבית נגד סלטה ויגו והתקשורת המקומית לא חוסכת בביקורת על גארת' בייל והבלאנקוס לאחר ה-2:2 המאכזב, שגרם לברצלונה לצמק את הפער לנקודה בלבד.

זינדין זידאן בחר לבצע רוטציות ולהכניס לעניינים שחקנים נוספים והוא שילם על כך באיבוד נקודות יקר מול קבוצת תחתית. אדן הזאר חזר לאחר שהיה פצוע מחודש נובמבר, בייל הלא יציב השלים 90 דקות ומרסלו פתח באגף השמאלי לאחר שאיבד את המקום ב-11 לפרלאן מנדי.

מלבד האוהדים שלא אהבו את התצוגה על המגרש, גם העיתונות המקומית התאכזבה בעיקר מבייל שלא מצליח להיות רלוונטי לקבוצה של זידאן. ה-AS ציין את העובדה שהוולשי לא כבש שער בסנטיאגו ברנבאו כבר 337 ימים. אחד השחקנים היקרים בכל הזמנים מציג כדורגל בינוני בשנתיים האחרונות והשנה הוולשי כבש שלושה שערים בלבד בכל המסגרות.

גם ב-MARCA הספרדי העביר ביקורת על זידאן והיכולת מול סלטה ויגו: "יום רע של ריאל, משחק הגנה לא מפוקס סיבך את המשחק שלה. הקבוצה הייתה נרפית וחסרת אנרגיה וחוסר הריכוז עלה ביוקר".

כזכור, השבועות הקרובים יהיו קריטים לבלאנקוס כשמצפים להם משחקים נגד ברצלונה בליגה ומול מנצ'סטר סיטי בליגת האלופות. הקרבות האלה יכולים להמשיך את המומנטום הטוב של הקבוצה או להפיל אותה לקראת הישורת האחרונה בדרך אל התארים הנכספים.