סיבה טיפשית להחמיץ בגללה את הקלאסיקו
סיבה טיפשית להחמיץ בגללה את הקלאסיקו | צילום: ספורט 5

אדן הזאר פצוע ואם בריאל מדריד חשבו שיוכלו להסתמך על רודריגו בקלאסיקו, מתברר שגם הוא ייעדר ומסיבה טיפשית במיוחד. החלוץ הצעיר הורחק במשחק של קבוצת הנוער של הבלאנקוס אחרי שחגג שער בפניו של אחד משחקני היריבה מה שהוביל לספיגת צהוב שני ואדום.

ריאל קסטייה ניצחה 0:2 את סן סבסטיאן כשרודריגו הבקיע את השער השני בדקה ה-87. שוער היריבה אירורטה התלונן שאחד מחבריו שכב פצוע על כר הדשא, ובתגובה הברזילאי חגג בהתרסה מול פרצופו הזועם. הצהוב לא איחר להישלף וכעת הבלאנקוס יחליטו האם לערער על ההחלטה.

מדובר, למעשה, במשחקו הראשון של רודריגו בקבוצת הנוער מאז ספטמבר האחרון. הברזילאי התקדם לקבוצה הבוגרת עם פציעתו הראשונה של הזאר ואף הבקיע ארבעה שערים בליגת האלופות, אבל עם הזמן נדחק חזרה לשוליים ולא נכלל בסגל הבוגרת לליגה כבר כחודש. למרות זאת, כאשר הבלגי נפצע שוב היה נראה שהברזילאי יחזור להיות חלק אינטגרלי בבלאנקוס, אבל יחסר לפחות מול ברצלונה.

אגב, אין זה אירוע תקדימי בריאל מדריד. ויניסיוס ספג צהוב שהיה אמור למנוע ממנו לשחק בקלאסיקו הראשון שלו, אבל בסופו של דבר הבלאנקוס ערערו עליו והברזילאי ניצל מעונש. האם גם לרודריגו הם ידאגו?