בן סהר נגד צפון אירלנד (צילום: עודד קרני)
בן סהר. עובר לרדנאפ | צילום: עודד קרני

שחקן צ'לסי ונבחרת ישראל, בן סהר סיכם היום (שישי) על העברתו בהשאלה לשנה אחת לשורות מחזיקת הגביע האנגלי, פורטסמות', הנמצאת בבעלותו של בנו של ארקדי גאידמק, סשה. בפורטסמות' שיחק בעבר הקשר הישראלי, אייל ברקוביץ'.

אמו של בן, בתיה אמרה הערב על המעבר של בנה: "אני שמחה מאד שבן הולך לפורטסמות', זה מועדון גדול. אני מקווה שהוא יוכיח את עצמו וישחק הרבה דקות. בן מאוד מרוצה מהמעבר".

אמו של סהר המשיכה: "היום (שישי) אחה"צ הוא ישב עם סוכנו, פיני זהבי ולמרות התלבטות שהיתה לנו עם ההצעה של ניימיכן ההולנדית, בסופו של דבר החלטנו שבן ישחק בפורטסמות' וכולנו שמחים על כך".

הכוכב הצעיר ניהל בשבוע האחרון משא ומתן עם ניימיכן ההולנדית ואף היה צפוי להתחיל להתאמן עם הקבוצה ההולנדית ביום שני ומכיוון שבניימיכן התמהמהו עם סגירת כל הקצוות ולמעשה לקח שבוע כדי לשלוח חוזה לסוכנו של בן לעונה הבאה בשורות הקבוצה ההולנדית, החליטו בסופו של דבר בעצה יחד עם פיני זהבי כי בן לא ימתין לקבוצה ההולנדית וכבר בצהריים סגר את תנאי השאלתו לפורטסמות'.

לפנות ערב שלחה הקבוצה ההולנדית את החוזה עבור בן, אך זה היה כבר מאוחר מדי מכיוון שבן כבר סיכם בפומפי.

מנג'ר פורטסמות', הארי רדנאפ צפוי לשוחח עם החלוץ הצעיר בימים הקרובים, אך כפי הנראה ההחלטה להעביר את סהר לשורות פורטסמות' צפויה להגדיל את כמות דקות המשחק אותן יעשה על כר הדשא בפרמייר ליג.

סהר, הוא שחקנה של מועדון צ'לסי והמחשבה להעבירו לקבוצה אחרת להשאלה נבעה מהעובדה ששוב מגיע מאמן חדש לשורות הקבוצה (סקולארי) ושוב בן יצטרך להוכיח את עצמו וספק אם הדקות שהיה מקבל, אם בכלל היו עוזרות לו להתפתח. בתום השנה בפורטסמות' אמור סהר לחזור לשורות צ'לסי, אך במידה ויפרח בשורות פורטסמות' הכל פתוח.