אלכס פרגוסון מרוצה מהניצחון (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
אלכס פרגוסון מרוצה מהניצחון (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

אין כמו לפתוח את העונה בניצחון, בוודאי אם מדובר בניצחון שמשמעותו תואר ראשון. מנצ'סטר יונייטד ניצחה אתמול (ראשון) את צ'לסי 1:3 במגן הקהילה והניצחון הזה, כך נראה, החזיר את הרעב לשדים האדומים.

הבחורים של אלכס פרגוסון, שסיימו את העונה הקודמת ללא תואר, פגשו את הדאבליסטית למשחק ראשון העונה, והניצחון הזה אולי מסמן על מה שצפוי לנו העונה.

אלכס פרגוסון, המנג'ר הבלתי נגמר של מנצ'סטר יונייטד היה כל כך שבע רצון מהניצחון הזה עד שהוא לא היסס לצאת בהצהרות בסיום המשחק: "השנה אנחנו ניקח לצ'לסי את האליפות".

על הסגל שלו, שלא עבר שינוי משמעותי במהלך הקיץ אמר המנג'ר: "אני שמח עם סגל השחקנים הזה. אם אנחנו נצליח לשמור אותם בכושר משחק טוב לאורך זמן, אז אני חושב שיהיה לנו סיכוי טוב לזכות באליפות".

"השחקנים שלי רעבים, אני חושב שאפשר היה לראות את זה במשחק. חלק גדול מהשחקנים שלנו היו טובים לאורך כל המשחק והמשחק שלנו היה טוב לאורך כל הדקות. יצרנו הזדמנויות ומצבים ליד השער והיינו ראויים לניצחון".

"הבסיס של הקבוצה היה ונשאר שחקנים כדוגמת וידיץ', סקולס וגיגס והם יכולים לסייע לשאר השחקנים. היתרון הגדול בכדורגל הוא שתמיד יש את השנה הבאה. בעונה שעברה לא זכינו באליפות, אבל העונה אנחנו הולכים לעשות את זה".

ויין רוני מול איבאנוביץ´. &"טבעי  (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
ויין רוני מול איבאנוביץ´. &"טבעי (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

מי שספג לא מעט שריקות בוז וביקורות מהיציע היה וויין רוני. חלוץ נבחרת אנגליה לא אהוד על הכחולים, שעוד זוכרים את היכולת החלשה שלו במונדיאל האחרון בו סיים ללא שער זכות אחד. את פרגוסון זה לא מרגש: "זה טבעי, כל שחקן טוב מקבל קריאות בוז של אוהדי הקבוצה היריבה".

מי שכן צריך להתחיל להתרגש ממה שקורה בקבוצה שלו הוא המאמן האיטלקי של צ'לסי, קרלו אנצ'לוטי. הבלוז ניצחו במשחקי האימון רק את קריסטל פאלאס מליגת המשנה באנגליה ולא נראים כל כך טוב ערב פתיחת העונה.

קרלו אנצ´לוטי מאוכזב. &"בניון יצא לישראל ללא קרע בגיד&" (GettyImag (צילום: מערכת ONE)
קרלו אנצ´לוטי מאוכזב. לא דואג מהמשחק של שבת (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

"ידענו ואנחנו יודעים שאנחנו הולכים לעונה קשה, אבל חייבים להמשיך להסתכל קדימה. נכון שהיו לנו תוצאות לא כל כל טובות במשחקי המבחן, אבל כל ההכנה כולה לעונה היתה טובה", אמר אנצ'לוטי.

"אני מאמין שתוך שבוע שבועיים השחקנים שלי כבר יהיו בכושר של 100 אחוז ואז יהיה בסדר. אני לא מודאג מהמשחק בשבת, אבל אני מסכים שאנחנו חייבים להשתפר".

התואר הראשון העונה הוא אדום. והאחרון? (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
התואר הראשון העונה הוא אדום. והאחרון? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE