כריסטיאנו רונאלדו שמח (צילום: רויטרס)
רונאלדו. רוצה לריאל | צילום: רויטרס

אחרי שנבחרת פורטוגל הודחה מהיורו אחרי הפסד לנבחרת גרמניה ברבע הגמר, הכוכב הפורטוגלי, כריסטיאנו רונאלדו, החליט לשבור שתיקה.

באנגליה ובספרד מתעסקים בחודש האחרון בדבריו של הכוכב שסיפר כי הוא רוצה לעבור לריאל מדריד ולעזוב את מנצ'סטר יונייטד.

רונאלדו החליט לשמור על השקט במהלך היורו אך עם סיומו, החליט כי זה הזמן לענות לכל מבקריו ולבהיר כי מבחינתו ריאל מדריד היא חלום ומותר לו ללכת בעקבות רחש ליבו.

הפורטוגלי מאמין כי רק בריאל מדריד הוא יוכל לזכות בתואר הכי חשוב מבחינתו - כדורגלן העונה של פיפ"א. רונאלדו הודה: "כמובן שהמטרה שלי היא להיות השחקן הטוב בעולם. אני רוצה להיות הכי טוב בעולם ובשביל זה אני עובד בכל יום".

"רק אלוהים באמת יודע אם אני באמת אזכה בתואר הזה באחד מהימים", הוסיף הפורטוגלי, "הפרס הזה כל כך חשוב לי".

גם רונאלדו יודע כי ב-17 השנים האחרונות מאז החלו לחלק את תואר כדורגלן השנה בעולם מטעם פיפ"א, אף שחקן מהליגה האנגלית לא זכה. כשתשעה מהזוכים הגיעו מהליגה הספרדית ביניהם: לואיס פיגו, רונאלדו, זינאדין זידאן ופאביו קנאברו, כולם זכו כששיחקו בריאל מדריד.

בדצמבר הקרוב יחולק הפרס בציריך ורונאלדו מצפה שמעבר לספרד ייתן לו את התואר העונה וגם בשנים הקרובות ורשמית הוא יוכתר לשחקן הטוב בעולם.

בינתיים, רונאלדו גם הסביר מדוע הוא מתעקש לעבור לשורות האלופה הספרדית: "זה משהו אישי, זה דבר שאני רוצה לעשות, לשחק בריאל מבחינתי זה חלום שיתגשם. זה נכון שגם המשפחה שלי חולמת על כך".

על כך שרק עכשיו הוא מתייחס לנושא בצורה רשמית, אמר: "היינו באמצע תחרות מאוד חשובה מבחינתי ולא רציתי להתעסק בדברים אחרים. זאת החלטה מאוד חשובה רציתי להיות מרוכז בפורטוגל, אבל עכשיו אני יכול לפתוח את הפה ולהגיד מה שאני רוצה. רבים לא ירצו לראות אותי משחק בריאל, אבל זה יעבור להם אחרי שאתחיל להבקיע שם".

רונאלדו התייחס לכך שלא היה מוכן להיפגש עם מאמנו במנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון, שהגיע לצפות ביורו ובנבחרת פורטוגל: "הייתי בתחרות מאוד מאוד חשובה והתרכזתי רק ביורו, חוץ מזה אין לנו על מה לדבר, אין לי שום דבר להגיד לו".