אברהם גרנט וג'ון טרי (צילום: Alex Livesey, GettyImages IL)
מועמד מוביל לנבחרת ברזיל. גרנט | צילום: Alex Livesey, GettyImages IL

לאחר שהמאמן ההולנדי, חוס הידינק, סיכם בצ'לסי עד סוף העונה, שמו של אברהם גרנט, שהיה אחד המועמדים לחזור לסטמפורד ברידג', שוב חוזר לכותרות, אלא בכיוונה של פורטסמות'.

כזכור, לפני כשבוע, פוטר המאמן, טוני אדאמס, משורותיה של פומפי וגרנט נזכר כמועמד מוביל להחליף את אדאמס על הקווים. בתווך, שמו של הישראלי עלה כמועמד להגיע לצ'לסי במקום סקולארי שעזב אך כאמור מאמן נבחרת רוסיה, הידינק סיכם בקבוצה מלונדון.

המאמן הישראלי ששימש בעבר כמנהל הטכני של פורטסמות', התייחס לאפשרות חזרתו לקבוצה ואמר לסקיי ספורט: “פומפי היה המועדון הראשון בו עבדתי באנגליה. מדובר במועדון פנטסטי וזו העדיפות הראשונה שלי. נהניתי להיות שם ויש לי בקבוצה הזו המון חברים. בכל מקרה לא ניתן לדעת מה יקרה מחר".

כזכור, בעונה שעברה הוביל גרנט את צ'לסי לגמר ליגת האלופות, שם הפסידה הקבוצה בפנדלים למנצ'סטר יונייטד. בליגה, סיימה צ'לסי במקום השני כשרק במחזור האחרון הוכרעה האליפות לטובתה של היונייטד.

“זה היה מאוד מאכזב עבורי אבל גם הייתי מאוד גאה. יש לי זכרונות טובים מצ'לסי ואני לוקח אותם איתי", ציין גרנט והוסיף: “רציתי להמשיך במועדון כי חשבתי שהיינו יכולים אפילו להצליח יותר, אם הייתי נשאר שנה נוספת".

גרנט לא מסתיר את העובדה שהוא לא שכח את הביקורת שספג כשהיה על הקווים בלונדון: “דבר אחד שקצת הכעיס אותי היה שאנשים לא הסתכלו על העובדות. העובדה היא שיצרנו היסטוריה, עלינו לגמר וכמעט זכינו בליגת האלופות".

גרנט אף התייחס ליחסים עם המאמן, ז'וזה מוריניו, בתקופה בה שניהם עבדו בצ'לסי, לפני שהישראלי החליף את הפורטוגלי על הקווים.

גרנט הכחיש את השמועה על כך שמוריניו לא אהב את העובדה שגרנט הובא למועדון וציין: “אפילו ז'וזה אמר שהיתה לנו מערכת יחסים טובה והוא אהב את זה שהייתי בצ'לסי, בכל מקרה אני לא חושב שהוא שיקר. נהניתי לעבוד איתו יחד, הוא בחור נחמד".