קאסורלה, רכש שלישי לארסנל הקיץ (gettyimages) (öéìåí: ספורט 5)
קאסורלה, רכש שלישי לארסנל הקיץ (gettyimages) | öéìåí: ספורט 5
השייח' עומד למכור את מלאג ה ובינתיים הקבוצה הספרדית מנסה להרוויח כמה שאפשר תחת הבעלים הנוכחי. סנטי קאסורלה, קשר נבחרת ספרד, אישר בעמוד הטוויטר הרשמי שלו: "אפשר כבר להגיד שאני שחקן ארסנל".

קאסורלה בן ה-27, שזכה עם ספרד ביורו האחרון אבל החמיץ את גביע העולם 2010 בגלל בקע, אמור להיכנס להרכב של ארסן ונגר כעושה המשחק החדש לאחר שנה בה נכשלו התותחנים למצוא מחליפים ראויים לססק פברגאס וסמיר נאסרי, שעזבו את המועדון בקיץ שעבר.

ארסנל אמורה לשלם למלאגה כ-16 מיליון ליש"ט תמורת קאסורלה, שהיה שותף גם לזכיה של ספרד באליפות אירופה ב-2008. התותחנים אמורים למכור את אנדריי ארשאבין הרוסי, לאחר שגם יוסי בניון סיים את תקופת ההשאלה שלו במועדון וחזר אוטומטית לצ'לסי.

עם השלמת החתימה הרשמית יהפוך קאסורלה לרכש השלישי של ארסנל בקיץ הנוכחי, לאחר צירופם של החלוצים אוליבייה ז'ירו (מונפלייה, 12.8 מיליון ליש"ט) ולוקאס פודולסקי (קלן, 10.9 מיליון ליש"ט). כזכור, רובין ואן פרסי ההולנדי הודיע כי לא יאריך את חוזהו במועדון ואמור לעזוב עוד לפני תחילת העונה הקרובה.

סנטי קאסורלה החל את דרכו במחלקת הנוער של אוביידו וב-2002 הצטרף לקבוצת המילואים של ויאריאל. עם הצוללת הצהובה זכה באינטרטוטו ב-2004, התקרב לצמרת הספרדית וזכה גם למקום בסגל נבחרת ספרד, בעיקר אחרי שחזר מעונה במדי רקראטיבו הואלבה (2006/7). ביולי 2011 עבר הקשר למלאגה המתחדשת תמורת 21 מיליון יורו, וכעת הוא עוזב בסכום דומה לארסנל.