בניון עם ג'רארד. אחד עזב, השני בדרך? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
בניון עם ג´רארד. ייפרדו בקיץ? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

ההתעניינות של צ'לסי ביוסי בניון מקבלת אישור רשמי אחרי שהבלוז הציעו 4 מיליון ליש"ט עבור שחקנה הישראלי של ליברפול וראשי המרסיסיידרס דחו את ההצעה, על פי הדיווחים באנגליה.     

על פי התקשורת באי הבריטי, ההצעה הרשמית הוגשה ומיד נדחתה אולם, הצעה גבוהה יותר עשויה לפתות את האדומים מאנפילד להעביר את בניון לאלופה מלונדון.

ליברפול קבעה תג מחיר בגובה של 10 מיליון ליש"ט על בניון, כפול מהסכום אותה שילמה שרכשה אותו מ'הפטישים'. למרות זאת, באנגליה טוענים כי הקבוצה עשויה להסכים גם להצעה שתנוע סביב 7 מיליון. הרבה מאוד תלוי גם בהמשך דרכו של בניטס במועדון.

קרלו אנצ'לוטי רוצה לראות את הקשר בן ה-30 בסטמפורד ברידג' בייחוד לנוכח העובדה שג'ו קול צפוי לעזוב את הקבוצה בקיץ הנוכחי בהעברה חופשית. שחקנה של נבחרת אנגליה נלחם על דקות משחק בתקופתו של המאמן האיטלקי.

מי שרוצה את השחקן היא קבוצה לונדונית אחרת, טוטנהאם. קול שהגיע ב-6.6 מיליון ליש"ט מווסטהאם עשוי לעבור לתרנגולים על פי גורמים באנגליה.

למעשה, טוטנהאם הוזכרה כמעוניינת גם בבניון כמו גם ווסטהאם של אברם גרנט.

"אנצ'לוטי רוצה אותי בשנה הבאה והכל תלוי בליברפול. צ'לסי תצטרך לשלם 6 מיליון ליש"ט אבל אני מאמין שבסוף אגיע לשם", אמר בניון בשבועות האחרונים וכנראה צדק.

אברהם גרנט וקרלו אנצ´לוטי. שני המאמנים נפגשים (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
גרנט ואנצ´לוטי. רוצים את בניון בקבוצתם (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף שעשוי לעזוב את ליברפול לצ'לסי הוא חאבייר מסצ'ראנו הארגנטינאי. רק בשבוע האחרון הועלה האפשרות שהבלוז יעבירו את ג'ו קול ומיכאל באלאק לאנפילד ויקבלו בתמורה את בניון ומסצ'ראנו. 

אגב, הישראלי היה מבוקש גם מחוץ לאי הבריטי כאשר סביליה הספרדית ורומא האיטלקית הוזכרו כמעוניינות בו.