פורטסמות´ (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
טל בן חיים. פומפי דורשת עליו 3 מ´ פאונד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

לפני ימים אחדים הודיע אנדרו אנדרוניקו, מפרק פורטסמות' של אבהרם גרנט, כי הקבוצה מצויה בחובות של 119 מיליון פאונד והבהיר שבימים הקרובים הקבוצה תשחרר רשימת שחקנים אותם היא תנסה למכור כדי להתחיל לכסות חלק מהחובות האלו.

מסתבר שהמפרק הרוסי לא חיכה יותר מדי והיום (שבת) ה'דיילי מירור' האנגלי מדווח כי אנדרונינקו הוציא רשימה רשמית, ובה מחירי השחקנים המובילים בקבוצה, אותם הוא דורש מכל מי שמעוניין בהחתמת אותם שחקנים.

אחד השחקנים הבולטים ברשימת השחקנים למכירה במועדון של אבהרם גרנט הוא לא אחר מאשר טל בן חיים. על הבלם הישראלי שהגיע לקבוצה בהעברה חופשית דורש המפרק הרוסי שלושה מיליון פאונד, אך נכון לעכשיו לא מוזכרות קבוצות אשר הביעו בו עניין.

את רשימת השחקנים מוביל קווין פרינס בואטנג, אולי הכוכב הגדול של הקבוצה, עליו דורשת פומפי חמישה מיליון פאונד בלבד ואין ספק שעל המציאה הזו יקפצו לא מעט קבוצות ביבשת.

קווין פרינס בואטנג. יעזוב את פורטסמות´ (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
קווין פרינס בואטנג. ימכר בחמישה מיליון פאונד בלבד (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מארק ווילסון ונאדיר בלהדג', מהשחקנים היותר טובים של גרנט, לא ימשיכו עם המועדון לליגה השניה ועליהם דורשים ארבעה מיליון פאונד, כאשר על ג'ון אוטקה ודייויד נוג'נט מבקשים בקבוצה סכום זהה לתג המחיר של בן חיים.

פורטסמות' לא תוכל לשחק באירופה, גרנט: איפה הפייר-פליי?
"אני לא מבין למה יש כל-כך הרבה החלטות שמתקבלות מחוץ למגרש", אמר אמש גרנט בהתייחסות לכך שהקבוצה לא תשחק באירופה, "הרווחנו את המקום שלנו באירופה בזכות ועשינו עבודה טובה. אנחנו צריכים להיות באירופה, עשינו הכל כדי שיגיע לנו להיום באירופה לפי החוקים אבל עכשיו יש החלטה נוספת שמתקבלת מחוץ למגרש.

"אני שואל את עצמי: 'איפה הפייר-פליי המפורסם של הכדורגל האנגלי'", המשיך הישראלי, "הכל צריך להיות מוכרע על הדשא. אני לא מבין מדוע הם לא נתנו לנו סיכוי שווה בליגה ובגביע. עשינו עבודה בלתי תאמן בתנאים מאוד מאוד קשים. לפי החוקים, פורטסמות' צריכה להיות באירופה בעונה הבאה. ככל הידוע לי, לא יכולנו להירשם לאירופה בגלל תהליך הפירוק".

גרנט ואוהרה. המנג´ר ירד ליגה עם הקבוצה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
גרנט ואוהרה. &"איפה הפייר-פליי?&" (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

גרנט נשאל גם בנוגע לעתיד ואמר: "נמשיך להראות את הפייר-פליי שלנו על המגרש, שזה יותר ממה שאני יכול לומר על האנשים במשרדי הליגה".