קינן. לא ימריא לאנגליה בינתיים (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
קינן. לא ימריא לאנגליה בינתיים (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

קשיים בירוקרטים שמערימה שגרירות בריטניה בישראל מעכבים את קבלת הוויזה של בלם הנבחרת, דקל קינן, ואת חתימתו הרשמית על חוזה בקבוצתו החדשה, בלקפול, שבשורותיה סיכם לשנתיים הבאות.

כבר לפני שבועיים יצא קינן לאנגליה, לאחר שסיכם בקבוצה שהעפילה לפרמייר ליגה. הבלם הספיק לעבור בדיקות רפואיות, קיבל את השחרור הבינלאומי הנדרש מהתאחדות הכדורגל הישראלית, בעוד שההתאחדות האנגלית הנפיקה עבורו את אישור העבודה. כל שנותר על-מנת שיהפוך רשמית לשחקן בלקפול הוא קבלת הוויזה.

לפי שעה, מונעות אותן בעיות בירוקרטיות את קבלת הוויזה המיוחלת, ונראה שקינן לא יעלה על הטיסה מחר בצהריים לאנגליה ולא יצטרף עדיין לחבריו לקבוצה על-מנת להסדיר את ענייניו.

על כל פנים, לא נראה שבסופו של דבר תמנע הסחבת הבירוקרטית את החתימה. אמנם, מדובר בתהליך מורט עצבים, אך בסופו אמור קינן לקבל את הוויזה ולחתום בקבוצתו החדשה.

הבלם כבר הספיק להשתתף במחנה האימונים של בלקפול באירלנד, אך לא הורשה ליטול חלק במשחקי האימון שקיימה שם, וזאת מאחר שטרם חתם על חוזה באופן רשמי. לחילופין, התאמן קינן בנפרד תחת פיקוחו של מאמן הכושר של בלקפול.          

מכבי חיפה חוגגת בסיום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מכבי חיפה חוגגת בסיום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

סוכנו גלעד קצב אמר ל-ONE בנושא: "מדובר בהליך פרוצדורלי שכל שחקן עובר אותו, אשר קשור בשלטונות ההגירה של אנגליה. דקל צפוי לחתום על החוזה שלו עוד השבוע ואנחנו מנסים לפתור את הסיטואציה בהקדם".