רונאלדו חוגג שער מול האל (צילום: Jamie McDonald, GettyImages IL)
רונאלדו. עוד, עוד, אני רוצה עוד | צילום: Jamie McDonald, GettyImages IL

 הסאגה סביב המשך דרכו של כריסטיאנו רונאלדו במנצ'סטר יונייטד אינה נפסקת, לאחר שהשחקן דורש חוזה חדש לטווח הארוך מקבוצתו, כאשר באוויר מרחפת התעניינותם של הקבוצות הבכירות ביבשת ובראשם ריאל מדריד.

נראה כי השחקן, שאמור לזכות בתואר כדורגלן השנה בעולם ובאירופה, מתכוון להישאר ביונייטד בשנים הקרובות, כאשר הדרישה היא לחוזה משודרג ביותר.

"זה טבעי ששחקן רוצה חוזה מסוים שמתאים לסטטוס שלו ומותאם ליכולות ולהופעותיו על כר הדשא", אישרה סוכנות הספורט, Gestiftute, שמייצגת את השחקן.

הסוכנות שמנוהלת על ידי ג'ורג' מנדס הוסיפה בעניינו של רונאלדו: "אנחנו רוצים להימנע מכל השמועות והספקולציות בעיתונות. דיברנו כבר עם מנצ'סטר יונייטד בעניין אך לא נקבע משהו קונקרטי וטרם נקבעה פגישה".

כזכור, הקיץ האחרון הפך למאבק בין ריאל מדריד למנצ'סטר יונייטד ואלכס פרגוסון על שירותיו של השחקן, שכבש 42 שערים בכל המפעלים, בעונה שעברה וזכה באליפות אנגליה וליגת האלופות. בתקופה סביב היורו, גברו השמועות על מעברו של הקשר-חלוץ לספרד.

השחקן, עצמו, התראיין למספר כלי תקשורת ואמר כי הוא מעוניין לשחק במדריד. הסכומים שהועלו דיברו על הצעה הקרובה למאה מיליון דולרים בעבור שירותיו. בשלב מסוים, המתיחות בין הכשרון הגדול למועדון האנגלי הגיעה לשיאים חדשים ומאמנו סר אלכס פרגוסון הגיע לפורטוגל בכדי לדבר אל ליבו של הכוכב.

אז, נראה היה כי דבר לא ימנע את מעברו לקבוצת הפאר הספרדית, אולם מאמצים נוספים של המאמן הסקוטי, השארו בסופו של דבר את הכישרון הגדול באולד טראפורד. נראה כי גם הפעם ישתמשו סוכניו של השחקן בהתעניינות של הקבוצות היריבות בכדי לשדרג את חוזהו.