מריו באלוטלי. 4 משחקים בחוץ (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
מריו באלוטלי. 4 משחקים בחוץ (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

לפעמים יש תחושה שאין שבוע בו מריו באלוטלי לא יהיה בכותרות, בנסיבות טובות או רעות. אתמול הוא הכריע את המשחק בין מנצ'סטר סיטי לטוטנהאם (2:3, פנדל בדקה ה-95) ונתן מקדמה רצינית מאוד לשאיפות האליפות של קבוצתו, אך גם היה מעורב בתקרית חמורה כשבעט ללא כדור בקשר התרנגולים, סקוט פארקר, כשהיה על הדשא.

הערב (שני) הוא עמד לדין והורחק לארבעה משחקים בפועל. בהודעה של בית הדין האנגלי נכתב: "ה-FA הרשיע את שחקנה של מנצ'סטר סיטי, מריו באלוטלי, בפעולה אלימה אחרי התקרית במשחק הבית מול טוטנהאם".   

מאידך, הפעולה של ג'ולאון לסקוט נגד יונאס קאבול (חבט בו תוך כדי תנועה) לא גררה שום תגובה מצידה של ההתאחדות.

לבאלוטלי יוכל להגיש ערעור עד יום רביעי. אם יחליטו בסיטי לא לעשות דבר, השחקן יחמיץ את משחק חצי הגמר השני בגביע הליגה מול ליברפול באנפילד. אם יחליטו בסיטי לערער, השחקן ישותף במשחק בכל מקרה והשימוע יהיה רק בשבוע שלאחר מכן.

באלוטלי מבקיע את הפנדל מול טוטנהאם. ומה אם הוא היה מורחק? (GettyIm (צילום: מערכת ONE)
באלוטלי מבקיע את הפנדל מול טוטנהאם. ומה אם הוא היה מורחק? (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

למרות זאת כבר ברור במועדון כי ערעור משמעו סיכון שההשעייה תהיה ארוכה יותר מארבעה משחקים כשגם שופט המשחק, האוורד ווב, סיפר שאם היה רואה את המקרה היה מרחיק את באלוטלי במקום.

רדנאפ (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
רדנאפ (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

כבר בסיום המשחק אמר המאמן של טוטנהאם, הארי רדנאפ: "אני לא אוהב ששחקנים בועטים לשחקנים אחרים בראש בתוך המגרש". אם יבחר לא לערער יחמיץ האיטלקי הסורר את המשחקים מול ארבטון, אסטון וילה ופולהאם בנוסף למשחק המדובר מול ליברפול.