ראיין גיגס הוא שחקן ענק. למה כל כך דחוף לנו לשנות את זה? (צילום: מערכת ONE)
פרשת הבגידה של גיגס (צילום מסך מה´סאן´). מסתבך | צילום: מערכת ONE

עושה רושם שהגילויים בפרשת הבגידה של ראיין גיגס לא הולכים להסתיים בקרוב והיום (ראשון) חשפה גיסתו, נטאשה, כי הוא הכניס אותה להריון עוד לפני אחיו, רודרי. כך על פי דיווחים באנגליה.

נטאשה, שחשפה לפני מספר ימים על כך שניהלה רומן בן שמונה שנים עם גיגסי, מה שסיבך עוד יותר את הכוכב הוולשי של מנצ'סטר יונייטד שניהל רומן גם עם כוכבת הריאלטי אימוג'ן תומאס, סיפרה כי שבועות בודדים לפני שהתחתנה עם רודרי גיגס, היא נכנסה להריון מראיין.

לדבריה, הם נפגשו בחודש אפריל 2010 בפאב אחרי שכבש צמד ב-1:3 על טוטנהאם ולאחר מכן עברו לחדר המיטות. נטאשה סיפרה כי מספר שבועות לאחר מכן גילתה שהיא בהריון, ימים ספורים לפני שהיתה אמורה להתחתן.

"סיפרתי לראיין על כך, הוא הגיע אליי ומיד אמר לי: 'יש רק דרך אחר להתמודד עם זה והיא לסיים את זה מיד'. עמדתי לטוס ללאס וגאס כדי להתחתן עם אחיו של גיגס, רודרי, ולא יכולתי לעשות את זה עם התינוק של ראיין בבטן. ההפלה היתה נוראית, כי למרות שהייתי עם רודרי, היו לי רגשות כלפי ראיין", סיפרה נטאשה.

זאק וליבי גיגס עם אבא ראיין (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
זאק וליבי גיגס עם אבא ראיין (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

גיגס עצמו נמצא בספרד ועדיין לא חזר לממלכה מאז פרוץ הפרשה. בסוף השבוע האחרון פורסם כי גיגס מעוניין לשלם סכום בלת מבוטל כדי שאחיו, רודרי, לא ידבר על הפרשה. כך או כך, הפרשה מבחינת הוולשי ממשיכה להתפתח ולא בכיוונים הנכונים.