קבאני וניימאר בפ.ס.ז' (Getty) (צילום: ספורט 5)
קבאני וניימאר בפ.ס.ז' (Getty) | צילום: ספורט 5

ממש עם סיומו של חלון ההעברות, אדינסון קבאני הפך לרכש החדש של מנצ'סטר יונייטד, שאליה הגיע אחרי אחרי לא פחות משבע שנים בפאריס סן ז'רמן. בראיון שקיים, סיפר החלוץ האורוגוואי על החיים בחדר ההלבשה עטור הכוכבים של מועדון הפאר הצרפתי, ועל היחסים עם ניימאר: "אנחנו מאוד שונים, לא חולקים הרבה דברים במשותף וחושבים באופן שונה מאוד, אבל זה לא מנע מאיתנו להסתדר".

החלוץ בן ה-33 הוסיף: "בקבוצת כדורגל אנחנו לא חייבים להיות חברים או אחים, הדבר הכי חשוב הוא להיות חברים על המגרש, להגן אחד על השני ולרוץ אחד בשביל השני. אי אפשר להתפשר על כבוד ומחויבות על המגרש עבור החברים בקבוצה. אחרי זה בחדר ההלבשה לא חייבים להיות חברים או לצאת לאכול עם כולם".

"הפעם היחידה שהתווכחתי איתו, כמו שכולם יודעים, הייתה במשחק נגד ליון", סיפר קבאני על תקרית הפנדל המפורסמת בעונה המשותפת הראשונה של השניים, שבה הוא לא רצה לתת לברזילאי לבעוט. עם זאת, הבהיר: "כל מה שאמרו אחרי זה לא נכון. ניימאר הוא ילד טוב".

קבאני, שמשחקו האחרון במסגרת קבוצתית היה אי שם במארס, נשמע להוט לחזור למגרשים, ואמר לאתר הרשמי של יונייטד: "אני מקווה להבקיע הרבה שערים, ואעבוד קשה כדי שזה יקרה. באתי לפה עם תשוקה לעבוד קשה ולהתאמן. אני רוצה להיות מסוגל לקחת את כל המאמץ והעבודה הקשה למגרש, ויחד נוכל להשיג דברים גדולים עבור מנצ'סטר יונייטד. אני מצפה ונרגש לשחק ולהתחרות שוב. מת להתחיל את האימונים ולהבקיע שערים שכולנו נוכל להנות מהם".