מסי. עונה אחרונה בברצלונה? (Getty) (צילום: ספורט 5)
מסי. עונה אחרונה בברצלונה? (Getty) | צילום: ספורט 5
בראדה. מה סיטי זוממת? (Getty) (צילום: ספורט 5)
בראדה. מה סיטי זוממת? (Getty) | צילום: ספורט 5

ברצלונה סערה בקיץ האחרון, לאור האפשרות שאחרי שני עשורים במועדון, ליאו מסי יעזוב את קטלוניה למנצ'סטר סיטי. בסופו של דבר, השחקן הגדול בתולדות המועדון המשיך לעונה נוספת בקאמפ נואו, אך יוכל לעזוב ללא תמורה בקיץ הבא. עומאר בראדה, מהנהלת הסיטיזנס, התייחס לנושא בראיון ל""מנצ'סטר איבנינג ניוז".

"אם זה היה הופך לאפשרות אמיתית, היינו שוקלים זאת", סיפר בראדה. "הוא כישרון מדהים, אחד שיכול להשפיע בכל מועדון בעולם על המגרש ומחוצה לו. הוא השחקן הכי טוב בעולם, והכי טוב בדורו. אז אני חושב שכל מועדון היה רוצה את מסי אצלו. אבל זה לא קרה. נראה אם זה יהפוך להזדמנות. אם הוא יעזוב את בארסה נוכל לדון בזה, ולחקור את הנושא".

בראדה המשיך: "היה מעניין לראות את כל הספקולציות בנוגע לזה שהוא רצה לבוא למנצ'סטר סיטי. זה עדות לכך לכמה רחוק המועדון הזה הגיע, לסגל החזק שלנו והשחקנים שבצמרת העולמית רוצים להגיע אלינו. קשה לנחש מה יקרה, כמעט בלתי אפשרי. הוא השחקן הכי טוב בעולם וכנראה השקעה יוצאת דופן, אבל התכנון שלנו נעשה בהתאם לקבוצה הנוכחית ונבחן את ההזדמנויות שיש לנו".

"זה מציב אותנו במצב שבו אנחנו מרגישים המוח לקבל את ההחלטה הנכונה" סיכם בראדה. "ואנחנו לא צריכים למהר. יש לנו את סרחיו אגוארו וגבריאל ז'סוס שהם שניים מהחלוצים הטובים בעולם, ואם נחליט מתישהו להביא מישהו אחר, נהיה במצב כלכלי לעשות את זה במחיר הנכון".

כאמור, למסי קיים סעיף בחוזהו לפיו הוא יוכל להשתחרר מהקבוצה ללא תמורה אם יודיע על כך לפני תום העונה, נושא שהיה סלע המחלוקת בינו לבין הנשיא ז'וזפ מריה ברתומאו, וגרם בסופו של דבר להישארותו בברצלונה. האם הוא יממש אותו בקיץ הקרוב, ויתאחד עם פפ גווארדיולה וחברו הטוב סרחיו אגוארו?