מאנה. בעיה חדשה (getty) (צילום: ספורט 5)
מאנה. בעיה חדשה (getty) | צילום: ספורט 5
ללאנה. יחזור אחרי חודש וחצי (getty) (צילום: ספורט 5)
ללאנה. יחזור אחרי חודש וחצי (getty) | צילום: ספורט 5

הליגה האנגלית תגיע ביום ראשון לסיומה, כאשר עשרה משחקים יערכו במקביל (17:00). הכל למעשה גמור, למעט הכרטיס האחרון לליגת האלופות וגורל היורדת האחרונה. עוד לפני הגמר בקייב, תיקו ביתי מול ברייטון יספיק לליברפול על מנת להבטיח את המקום הרביעי שמוביל לצ'מפיונס. צ'לסי, שתתארח אצל ניוקאסל תקווה לנס כדי לתפוס בכל זאת מקום בטופ 4.

מי שצפוי לחזור בשורות המייטי רדס הוא אדם ללאנה שלא שיחק בששת השבועות האחרונים בשל פציעה בשריר הירך. "הוא כשיר לחלוטין", אישר יורגן קלופ במסיבת העיתונאים. לצערו של המנג'ר, ישנו חשש מכשירותו של סאדיו מאנה: "נראה. זו לא אותה פציעה מהעבר, זו בעיה חדשה", אמר הגרמני.

כאמור, צ'לסי לא תלויה בעצמה וצריכה נס. "אנחנו מתקשים לסיים במקום שמוביל לליגת האלופות, אבל אנחנו משחקים בליגה מאוד קשה שבה שש קבוצות נאבקות על הכרטיס", הודה אנטוניו קונטה לקראת המשחק. טיבו קורטואה החלים מפציעה קטנה בגב ויהיה כשיר, אדן הזאר ואוליבייה ז'ירו צפויים לחזור להרכב. 

בתחתית, גם סוואנזי זקוקה לנס. הברבורים שמתחת לקו האדום רחוקים שלוש נקודות מסאות'המפטון שבמקום ה-17. גם אם יפסידו במשחקם הביתי מול מנצ'סטר סיטי, לקדושים (18-) הפרש שערים טוב בהרבה מזה של סוואנזי (27-), שתפגוש את סטוק סיטי שכבר ירדה.