שחקני ארסנל. המשחק יתקיים? (Getty) (צילום: ספורט 5)
שחקני ארסנל. המשחק יתקיים? (Getty) | צילום: ספורט 5
קורונה, פציעות ואליפות אפריקה. מייקל ארטטה ושחקניו (Getty) (צילום: ספורט 5)
קורונה, פציעות ואליפות אפריקה. מייקל ארטטה ושחקניו (Getty) | צילום: ספורט 5

אחד המשחקים הגדולים של עולם הכדורגל האנגלי הוא טוטנהאם נגד ארסנל, הדרבי של צפון לונדון. המשחק אמור להתקיים בראשון, אך היום (שישי) ארסנל הגישה בקשה מאוחרת לדחיית המשחק בעקבות התפרצות קורונה אצל הקבוצה של מייקל ארטטה.

לא ברור האם הבקשה תאושר, כאשר בטוטנהאם זועמים על עיתויה: ארסנל הגישה את הבקשה פחות מ-48 שעות לפני המשחק. בהודעה של ארסנל נמסר: "אנחנו נאלצים לקחת את הבקשה בצער בהתחשב בחוסר הזמינות של שחקנים בגלל פציעות, קורונה ואליפות אפריקה".

המשחק בין טוטנהאם לארסנל בעל חשיבות גדולה במאבק על המקום הרביעי בליגה האנגלית, כאשר ארסנל עם 35 נקודות במקום החמישי (ב-20 משחקים) בעוד טוטנהאם, שהתמודדה עם התפרצות קורונה גדולה מוקדם יותר העונה, במקום השישי עם 33 נקודות (ב-18 משחקים).

דרמה בברייטון (getty) (צילום: ספורט 5)
דרמה בברייטון (getty) | צילום: ספורט 5
ברייטון - קריסטל פאלאס 1:1
השחפים ניצלו מהפסד במשחק מרכז טבלה שחנך את המחזור ה-22 בפרמייר ליג. יואכים אנדרסן השווה בשער עצמי דרמטי בדקה ה-87 אחרי שקונור גלאגר כבש ללונדונים (69). עוד קודם לכן, שער של ניל מופיי נפסל בגלל עבירה על השוער ג'ק באטלנד, שגם עצר פנדל של פסקל גרוס. ברייטון קופצת למקום השמיני עם 28 נקודות - 4 יותר מפאלאס שמדורגת במקום ה-11 עם משחק עודף.