החלוץ הגשים חלום (GETTY IMAGES)
החלוץ הגשים חלום (GETTY IMAGES) | צילום: ספורט 5

העונה המסויטת של מנצ'סטר יונייטד קיבלה תאוצה במשחק ההפסד לליברפול במחזור ה-23, כאשר מרקוס רשפורד, קרן האור של הקבוצה העונה, נפצע וצפוי לחזור רק בסוף החודש.

לאחר ששמות רבים עלו על הפרק בכדי לחזק את חוד הקבוצה, מי שהוחתם עם תום מועד ההעברות במהלך מפתיע ביותר הוא אודיון איגאלו הניגרי, ששיחק בסין בשלוש העונות האחרונות. לחלוץ ניסיון בפרמיירליג כששיחק שנתיים במדי ווטפורד לפני שעזב לכסף הגדול שבמזרח.

יציל את סולשיאר? (GETTY IMAGES)
יציל את סולשיאר? (GETTY IMAGES) | צילום: ספורט 5

בראיון ראשון שנערך עם איגאלו הוא סיפר על המעבר לשחק במדי השדים האדומים: "לא אכפת לי כמה מהמשכורת אצטרך לקצץ, אני רוצה להגיע ליונייטד ואמרתי את זה לסוכן שלי. ברגע שכולם הבינו שקיבלתי החלטה ושם אני רוצה לשחק הדברים נעשו קלים יותר לקראת החזרה שלי לאנגליה".

לאחר שנים רבות בקבוצות קטנות כמו גרנאדה ו-ווטפורד הניגרי נרגש לשחק במועדון ענק כמו היונייטד והוא יעשה הכל בשביל שהשידוך בינהם יצליח: "אני מאוד שמח ורוצה להודות לאלוהים. אני אוהד אמיתי של המועדון שאז שהייתי ילד בניגריה ואפילו ששיחקתי במדי ווטפורד, חבריי לקבוצה ידעו שאני אוהד של השדים האדומים".

לפעמים בחיים חלומות מתגשמים, כפי שניתן לראות במקרה זה וימים יגידו אם ההגעה של איגאלו למועדון האהוב עליו תרים בחזרה את הקבוצה של סולשיאר למעמד הראוי לה.