פוגבה. פניית פרסה? (Getty) (צילום: ספורט 5)
פוגבה. פניית פרסה? (Getty) | צילום: ספורט 5
פרננדס. הלהיב את פוגבה (Getty) (צילום: ספורט 5)
פרננדס. הלהיב את פוגבה (Getty) | צילום: ספורט 5

לא מעט דיווחים ושמועות פורסמו בשנה האחרונה על רצונו של פול פוגבה לעזוב את מנצ'סטר יונייטד, אך האם יכולת להיות שבקרוב נהיה עדים תפנית חדה בעלילה? לפי דיווחים המספר כלי תקשורת באנגליה, ביניהם "דיילי מייל" ו"דיילי מירור", קשר נבחרת צרפת שינה את דעתו ומעוניין להמשיך באולד טראפורד.

הסיבה לכך, על פי הדיווחים, היא שפוגבה מאמין שהשדים האדומים נמצאים בפתחו של עידן חדש ומצליח ולמרות שנותרו לו עוד שנתיים בחוזהו במועדון, הוא אף שוקל להאריך אותו ונחוש להוכיח שהוא עדיין יכול להוביל את יונייטד. ואם הקבוצה תצליח להבטיח את המקום בשלב הבתים של ליגת האלופות בעונה הבאה, הסיכויים לכך רק יעלו.

אחד הגורמים העיקריים לפניית הפרסה של הקשר היא הרכש של השדים האדומים בינואר, ברונו פרננדס. הפורטוגלי הרשים את פוגבה, והוא מצפה מאוד לשתף איתו פעולה בקישור של אולה-גונאר סולשיאר, במטרה להצעיד את הקבוצה לעידן מוצלח יותר. הצרפתי, שלא שיחק ברובה המכריע של העונה בעקבות פציעה, עשוי לחזור לשחק במחזור הקרוב נגד טוטנהאם וכעת נטען שהוא .

הדעה הרווחת באנגליה היא שפוגבה רוצה לעזוב את אולד טראפורד הקיץ, למרות שמעולם לא הצהיר על כך בפומבי. כאמור, הצרפתי יסיים את חוזהו בקיץ 2021, ומשתכר 300,000 ליש"ט בשבוע במועדון. אם אכן יאריך את חוזהו, הוא עשוי להשתדרג ללא פחות מ-400,000 ליש"ט בשבוע.

אם הארכת חוזה לא תצא לפועל בסופו של דבר, יונייטד בהחלט עשויה להעדיף למכור את פוגבה הקיץ, כדי לא להפסיד כסף על השחקן שאותו רכשה ב-2016 בסכום שיא של 105 מיליון יורו. פוגבה הוזכר לא פעם כמועמד ליובנטוס ולריאל מדריד של זינדין זידאן, שמעריך מאוד את הקשר.