לא סוגר דלתות. טראורה (getty)
לא סוגר דלתות. טראורה (getty) | צילום: ספורט 5

אדאמה טראורה הוא ללא ספק אחד הסיפורים הגדולים של סוף העשור. שחקן הכנף שגדל בברצלונה ומחזיק באזרחות ספרדית, אך לא מצא שם את מקומו, התגלגל אל הכדורגל האנגלי - וכעת הוא מככב בוולבס, כולל שער בניצחון הגדול 2:3 על מנצ'סטר סיטי לפני פחות משבוע. ועם פתיחת חלון ההעברות של ינואר, המנייה שלו בנסיקה.

ככל הנראה גם בגלל האזרחות הספרדית, שמו נקשר לא מעט עם חזרה ל"לה ליגה", כשהאפשרות המסקרנת ביותר היא הגעה דווקא לריאל מדריד. טראורה נשאל על האפשרות, וסירב להוריד אותה מהפרק. "אם לא תהיה לי האופציה לחזור לברצלונה, ואצטרך להגיע לריאל, אני לא אסגור את הדלת", הוא אמר בראיון לתקשורת הספרדית.

בנוסף, התחבא גם רמז של ביקורת כלפי מועדון נעוריו: "היתה אי הבנה עם בארסה. קרו דברים שלא אהבתי, אבל אני מעדיף לשמור זאת לעצמי". עם זאת, טראורה לא מסתכל עד כדי כך רחוק: "אשמח לחזור לספרד", הוא הודה, "אבל הבטחתי לעצמי להיות אחד הטובים באנגליה, וכך אעשה".

טראורה בן ה-23 כבש העונה אמנם רק ארבעה שערים ב-19 הופעות, אך זו העונה הכי טובה שלו, מספרית, בליגה בכירה - והיא כוללת שני שערים נגד האלופה המכהנת: אחד באיתיחד ואחד במגרש הביתי. הוא שותף לעונה לא רעה של הזאבים, שעומדים במקום השביעי בפרמייר ליג (שש נקודות מעל ארסנל), ורחוקה נקודה אחת ממנצ'סטר יונייטד החמישית.