עם המון מזל, ליברפול בשמינית (GETTY)
עם המון מזל, ליברפול בשמינית (GETTY) | צילום: ספורט 5

במקביל לריצה שלה לאליפות אנגליה ראשונה אחרי 30 שנים, ליברפול מנסה להתקדם גם בגביע. למרות הצעד המחאתי של יורגן קלופ בו העלה הרכב צעירים ואפילו לא להגיע לעמוד על הקווים, המייטי רדס השיגו 0:1 קטן על שרוסברי מתחתית הליגה השלישית והעפילו לשלב שמינית הגמר של המפעל.

עם הרכב בו ממוצע הגיל עומד על 19 שנים ו-102 ימים ליברפול התקשתה מול שרוסברי באנפילד. קרטיס ג'ונס בן ה-19 ענד את סרט הקפטן וקבוצתו הייתה ממש על סף הדחה משום שבדקה ה-58 הקבוצה מהליגה השלישית עלתה ליתרון, אבל בסופו של דבר נפסל בטענת נבדל ובסיוע ה-VAR.

ילדי ליברפול התעוררו מתוך הבנה שהם יכולים להיות חתומים על הדחה משפילה והפסד ראשון באנפילד בכל המסגרות מאז ספטמבר 2018 והצליחו למצוא את השער המיוחל, הרבה תודות למזל. נקו וויליאמס הרים כדור ארוך מחצי מגרש לרחבה ורושון וויליאמס משרוסברי נגח בקשת לשערו הוא. הרדס יפגשו בסיבוב הבא את צ'לסי בסטמפורד ברידג', אותה ניצחו מוקדם יותר העונה.

ומלבד הניצחון של ליברפול, הגומלין הבטיח מפגש פינקטי נוסף בשמינית. וויין רוני ודרבי הביסו 2:4 את נורת'המפטון ודאגו שייפגשו את מנצ'סטר יונייטד, הקבוצה בה החלוץ הוותיק הפך לאגדה. על הדרך הוא גם הבקיע את השער הרביעי מהנקודה הלבנה בדקה ה-77.