אין עוד מלבדו. קלופ (GETTYIMAGES)
אין עוד מלבדו. קלופ (GETTYIMAGES) | צילום: ספורט 5

יורגן קלופ, מעבר להיותו מאמן כדורגל יוצא מהכלל, הוא גם אישיות יוצאת דופן. בכל מסיבת עיתונאים, בכל דקה שלו על הקווים - הכריזמה "נשפכת" מהמנג'ר הגרמני, שהפך לאליל בכל מועדון שבו עבד. ואולם, לא רק בקבוצותיו שלו קלופ מוערך מאוד, אלא גם אצל היריבות המושבעות, ויש אפילו ילדים קטנים שמזהים כי מדובר באדם שאפשר לפנות אל ליבו.

באנגליה פורסם היום (שישי) דיאלוג מדהים, לא פחות, שבו היו מעורבים קלופ ו...ילד בן 10, אשר אוהד את יריבתה הגדולה של ליברפול, מנצ'סטר יונייטד. הילד, העונה לשם דארג', החליט לפנות למאמן הגרמני, לאור ההצלחה הכבירה העונה של המייטירדס במסגרת הליגה האנגלית. מה שהוא לבטח לא תיאר לעצמו, זה שקלופ בכבודו ובעצמו יקרא את המכתב ויגיב לו במכתב מרגש משלו.

כך כתב הילד: "אני אוהד של מנצ'סטר יונייטד ואני כותב לך כי אני רוצה להתלונן. ליברפול מנצחת יותר מדי משחקים. אם היא תנצח 9 משחקים נוספים, היא תשבור את שיא המשחקים הרצופים ללא הפסד באנגליה. בתור אוהד יונייטד זה עושה אותי עצוב. לכן, בפעם הבאה שתשחקו - אבקש שתפסידו. אתה פשוט צריך לתת לקבוצה היריבה להבקיע. אני מקווה ששיכנעתי אותך לא לזכות באליפות ולא לנצח עוד משחק אף פעם".

קלופ, כאמור, קרא את המכתב והגיב כמו שרק מעטים יכולים ובקלאסה יוצאת דופן. "דארג' היקר, ראשית, אני מבקש להודות לך על כך שכתבת לי. אני יודע שלא איחלת לי הצלחה או משהו כזה, אבל זה תמיד דבר טוב לשמוע מאוהד כדורגל צעיר, לא משנה מה הסיבות, אז אני מעריך את זה. לצערי, לא אוכל להגשים את הבקשה שלך, לא מבחירה בכל מקרה. עם כמה שאתה רוצה שליברפול תפסיד, העבודה שלי היא לעשות כל מה שאני יכול כדי שליברפול תנצח, שכן יש מיליונים ברחבי העולם שרוצים שזה יקרה כך שאני לא יכול לאכזב אותם".

קלופ המשיך: "אחרי שקראתי את המכתב שלך, אני יכול לומר שדבר אחד בטוח לא ישתנה - התשוקה שלך לכדורגל ולמועדון שאתה אוהד. מנצ'סטר יונייטד ברת מזל שיש לה אוהד כמוך. למרות שיש יריבות גדולה בין שני המועדונים, עדיין יש גם כבוד הדדי ענק בין הצדדים. וזה, עבורי, הדבר הכי משמעותי בכדורגל. שמור על עצמך ובהצלחה".