בוזגלו בהכנות האחרונות  (האתר הרשמי של מכבי ת"א) (צילום: מערכת ONE)
בוזגלו בהכנות האחרונות (האתר הרשמי של מכבי ת"א) | צילום: מערכת ONE

הכל כבר מוכן לקראת משחק הגומלין של מכבי תל אביב הערב ב-18:30 מול מוגרן ממונטנגרו בסיבוב השני של מוקדמות הליגה האירופית. אחרי שערכו אמש את ההכנות האחרונות בקבוצה אומרים: "למרות התוצאה בבלומפילד ויתרון שני השערים אנחנו מגיעים דרוכים. המשחק יהיה שונה לגמרי הפעם".

שחקני הקבוצה יעשו את דרכם לעיר ניקסיץ' בה יערך המשחק, שנמצאת במרחק שעתיים נסיעה באוטובוס מפודגוריצה, שם שוהה הקבוצה.

על פי התירגול נראה כי ההרכב ששיחק בשבוע שעבר יפתח גם במשחק הגומלין, כשיובל אבידור ימתין להזדמנות שלו על הספסל. ייני ייפתח במרכז הקישור לצידו של אלברט באנינג, בוזגלו ומדוניאנין ישחקו מהאגפים ורוברטו קולאוטי וברק יצחקי ימשיכו לשתף פעולה בחוד ההתקפה.

לקראת המשחק הזהירו המאמנים יוסי מזרחי ואיציק עובדיה והמנג'ר אבי נמני את השחקנים ממשחק התקפי יותר של מוגרן: "צריכים להיזהר משאננות, זה יכול להיות משחק מוקש" נאמר לשחקנים.

מזרחי עם דור מלול במונטנגרו. לא מקלים ראש (האתר הרשמי של מכבי) (צילום: מערכת ONE)
מזרחי עם דור מלול במונטנגרו. לא מקלים ראש (האתר הרשמי של מכבי) | צילום: מערכת ONE

בין היתר, דרשו בצוות המקצועי מהשחקנים יותר דיוק ותנועה בלי כדור. באימון עבדו גם על מצבים נייחים שעשויים להוות בעיה להגנה הצהובה באסיפה שנערכה לקבוצה צפו השחקנים בקטעי וידאו שערך איציק עובדיה עוד מהמשחק הראשון והתמקדו בעיקר בעבודת ההגנה ובמחוייבות של כל השחקנים למשחק ההגנה.

"מוגרן תבוא למשחק הזה אחרת לגמרי ממה ששיחקה בבלומפילד", אמר גורם בקבוצה. "אין להם מה להפסיד והפרש של שני שערים זה לא הפרש כזה גדול. צריך להיזהר מהם". אמש הופתעו שחקני הקבוצה באימון המסכם כאשר מספר אוהדים מארגון "אולטראס", שטסו למשחק במונטנגרו, הגיעו והפתיעו את הצהובים-כחולים.

חימום אחרון של הצהובים לפני משחק הגומלין (האתר הרשמי של מכבי) (צילום: מערכת ONE)
חימום אחרון של הצהובים לפני משחק הגומלין (האתר הרשמי של מכבי) | צילום: מערכת ONE

אוהדי מכבי שנשארו בארץ צפויים להגיע בשעה 18:00 לפאב הפרינדס בתל אביב שם תתקיים הקרנה של המשחק על גבי מסך גדול. המפגש אורגן ע"י אירגון האוהדים "השחקן ה-12".

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, ניבאלדו, יואב זיו, שרן ייני, אלברט באנינג, האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, רוברטו קולאוטי, ברק יצחקי.