לאריסה ריקלמה. קיימה את ההבטחה שלה (צילום: מערכת ONE)
לאריסה ריקלמה. קיימה את ההבטחה שלה | צילום: מערכת ONE

הדוגמנית לאריסה ריקלמה נכנסה לתודעה של כולנו במונדיאל 2010. ההבטחה שלה להצטלם בעירום אחרי שהנבחרת שלה הגיעה לרבע הגמר, קוימה אז, לשמחתם של מיליוני גברים בפראגוואי ובעולם כולו.

גם את הקופה אמריקה לא שכחה ריקלמה לפקוד. הפעם, לנבחרתה היה קל מאוד להגיע למשחק הגמר מול אורוגוואי, למרות שקירטעה בדרך לשם עם חמש תוצאות תיקו. ההבטחה של ריקלמה להתפשט אם פראגוואי תזכה בקופה נאמרה כבר בתחילת הטורניר.

ריקלמה טענה כי היא תעמוד כשהיא עירומה על כר הדשא באצטדיון המונומנטאל בבואנוס איירס, אם הנבחרת שלה תנצח בגמר. לאצטדיון עצמו היא הגיעה בכוונה לקיים את ההבטחה שלה.

אז נבחרת פראגוואי הובסה 3:0 בגמר על ידי אורוגוואי עם שער של לואיס סוארס וצמד של דייגו פורלאן. אבל את ריקלמה, שרק מחפשת סיבה להצטלם בעירום, זה לא מעניין. היא כנראה גאה מדי בשחקנים והמאמץ שהשקיעו בהגעה לגמר, עשה את שלו.

לאריסה ריקלמה. הצטלמה בעירום עוד לפני המשחק (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
לאריסה ריקלמה. הצטלמה בעירום עוד לפני המשחק (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

כבר לפני המשחק הצטלמה ריקלמה בעירום למגזין SOHO באצטדיון של האלופה הארגנטינאית, ולס סארספילד, וקיימה את ההבטחות, למרות ההפסד של נבחרתה בגמר. רק לאחר מכן היא המשיכה לאצטדיון שבו נערך הגמר.  

שחקני פראגוואי. צברו אוהדים חדשים בשבועיים האחרונים (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
שחקני פראגוואי. צברו אוהדים חדשים בשבועיים האחרונים (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

מיליוני הגברים בעולם, שעודדו את נבחרת פראגוואי רק כדי לראות את גופה של ריקלמה, חשבו שנותרו מאוכזבים. אבל כאשר מדובר בדוגמנית מפראגוואי, אפשר להיות רגועים. היא תמיד תמצא סיבה לפשוט את הבגדים. עכשיו נותר לבדוק מה היא מכינה לנו לטורניר הבינלאומי הבא של נבחרתה.