מנשרוב. משחק מלא בניצחון קבוצתו בדרבי (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מנשרוב. עובר לבולגריה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

הקשר האחורי תום מנשרוב סיכם היום (ראשון) בקבוצת סלביה סופיה הבולגרית לשנתיים וצפוי להמריא כבר מחר על מנת לחתום בקבוצה, העסקה נעשתה בעזרת סוכנו, גלעד קצב. מנשרוב אשר נמצא במשא ומתן עם הקבוצה הבולגרית בתקופה האחרונה צפוי להתאמן עם איתה כבר השבוע.

כזכור, כרטיס שחקנו של תום מנשרוב שייך לקבוצת מכבי ת"א, קבוצת נעוריו, אך בה הוא לא מצא את מקומו וכתוצאה מכך הושאל בעונה האחרונה לעירוני ניר רמת השרון מהלאומית. ברמה"ש שיחק מנשרוב בכל המשחקים ועזר לה כשחקן מפתח לסיים בפלייאוף העליון כשבנוסף הגיעה הקבוצה למעמד חצי גמר גביע המדינה אך הודחה כזכור ע"י הפועל ת"א באצטדיון ר"ג.

מנשרוב שלקח בעברו חלק בנבחרות הילדים ואף בנבחרת האולימפית של ישראל אישר את הידיעה לאחר הסיכום ואמר ל-ONE :”אני נרגש לקראת קריירה בחו"ל, זו הזדמנות גדולה מאוד עבורי, אני מצפה להתפתח כשחקן ורק מחכה למשחק הראשון שלי בקבוצה"

סלביה סופיה שסיימה את העונה האחרונה במקום השישי בליגה, הוקמה בשנת 1913. המועדון הבולגרי זכה שבע פעמים באליפות בולגריה יחד עם שמונה זכיות בגביע המקומי. הישג השיא של המועדון בזירה האירופית היה בשנת 1967 כאשר הגיע לחצי גמר גביע אירופה למחזיקות גביע. אצטדיונה הביתי של סלביה מכיל 32 אלף מקומות.

מנשרוב בתקופתו ברמת השרון (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מנשרוב בתקופתו ברמת השרון (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE