לאריסה ריקלמה. מחזיקים אצבעות לפראגוואי? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
לאריסה ריקלמה. מחזיקים אצבעות לפראגוואי? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

אלא אם אתם אוהדים ממש שרופים של אורוגוואי, סביר להניח שתחזיקו אצבעות לנבחרת פראגוואי בגמר הקופה אמריקה שיתקיים ביום ראשון ב-22:00 באצטדיון המונומנטאל בבואנוס איירס.

יכול להיות שלא עקבתם אחרי כל המשחקים של ה'אלבירוחה' ואתם לא ממש מתעניינים בכל שחקן ושחקן בנבחרת של חרארדו מרטינו, והאמת? זה ממש לא משנה.

אוהדי הכדורגל ברחבי עולם רחוקים 90 דקות (ואולי קצת יותר) מלראות את הדוגמנית הפראגוואית, לאריסה ריקלמה, עומדת על כר הדשא באצטדיון בו ייערך הגמר. סתם עומדת שם? סליחה, שכחנו להוסיף: בעירום.

ב-4 ביולי, כאשר ריקלמה, הזכורה לטובה ממשחקי גביע העולם בדרום-אפריקה, הבטיחה כי תתפשט אם נבחרתה האהובה תזכה בקופה אמריקה, היה נדמה כי מדובר בעוד ניסיון ריק מתוכן לעשות לעצמה יחסי ציבור מצויינים על הגב של הנבחרת הלאומית, אך אחרי ה-3:5 הלילה בפנדלים של פראגוואי על ונצואלה והעפלה לגמר, נדמה כי ההבטחה של ריקלמה עשויה בכל זאת להתקיים. 

סביר להניח שהרצון העז של שחקני פראגוואי להניף את גביע הקופה ואז להביט מעבר לכתף ולראות את ריקלמה כביום היוולדה, השפיע לטובה על היכולת של אותם השחקנים שלא ממש ספרו אותם להגיע כל כך רחוק.

לאריסה ריקלמה. הצטלמה בעירום עוד לפני המשחק (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
לאריסה ריקלמה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

העובדה שחניכיו של חרארדו מרטיניו לא רשמו ולו ניצחון אחד במהלך הטורניר (מלבד בפנדלים כמובן) ממש לא משנה. יש כאלו שיאמרו שההצהרה של ריקלמה בתחילת הטורניר "סללה" את הדרך של הנבחרת לגמר. מה שבטוח, למרות שגם דייגו פורלאן לואיס סוארס ופרננדו מוסלרה היו שמחים לראות את ריקלמה חוזרת למקורות, הם יעשו הכל כדי להניף גביע.